Niesamowity wynik Take That!

Album "Progress" boysbandu Take That rozszedł się w premierowym tygodniu w 520 tysiącach egzemplarzy w samej Wielkiej Brytanii! To najlepszy wynik na wyspiarskim rynku muzycznym od pięciu lat!

Poprzednim zespołem, który miał tak wysoką sprzedaż w ciągu jednego zaledwie tygodnia, była grupa Oasis z płytą "Be Here Now".

Reklama

Ogromne zainteresowanie nowym albumem Take That to efekt powrotu na łono zespołu Robbiego Williamsa. Wokalista zgodził się - za kilkanaście milionów funtów - nagrać z Garym Barlowem i spółką jedną płytę i wyruszyć z nimi w trasę koncertową. "Zapotrzebowanie na bilety jest co najmniej dwukrotnie wyższe niż na londyńskie koncerty Michaela Jacksona" - chwalili się organizatorzy wyprzedanego na pniu tournee.

Longplay "Progress" został wyprodukowany przez Stuarta Price'a (The Killers, Madonna, Kylie Minogue, Seal, Pet Shop Boys). Na pierwszego singla wybrano utwór "The Flood" - zobacz klip!

Na 2. miejscu w zestawieniu najpopularniejszych płyt Wielkiej Brytanii znalazła się Rihanna z wydawnictwem "Loud" - posłuchaj tego albumu na stronach INTERIA.PL! 3. pozycja to Susan Boyle i "The Gift".

Na liście przebojów radia BBC króluje inny, młodszy boysband - JLS z singlem "Love You More". 2. miejsce przypadło Take That z "The Flood", natomiast na 3. miejscu mamy Ellie Gouliding i "Your Song".

Dowiedz się więcej na temat: Take That | Progress

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje