Reklama

Nieprzyzwoity taniec Miley Cyrus?

17-letnia gwiazdka Disneya, Miley Cyrus, nie ma szczęścia do ludzi nagrywających i fotografujących ją w prywatnych okolicznościach. Do sieci wyciekł filmik z imprezy, na której Miley wykonuje erotyczny taniec.

Jak można się domyślić, wideo momentalnie wywołało oburzenie tych konserwatywnych Amerykanów. Na filmiku widzimy zabawę z okazji zakończenia zdjęć do kinowej produkcji "The Last Song". W pewnym momencie Miley - wtedy jeszcze 16-latka - wykonuje erotyczny taniec bioder przed 44-letnim producentem Adamem Shankmanem. Nota bene - gejem. Zobacz ten filmik!

Reklama

Miley Cyrus już wcześniej wywoływała tego typu kontrowersje. Do telewizji Disney Channel posypały się skargi oburzonych rodziców, gdy podczas gali rozdania nagród Teen Choice Awards w sierpniu 2009 roku wokalistka tańczyła przez chwilę przy rurze.

Wcześniej, w 2008 roku, przez kilka tygodni dyskutowano o okładce "Vanity Fair", na której Miley pojawiła się w samym ręczniku. Później wokalistka wielokrotnie przepraszała za tę sesję.

"Chciałam, żeby to były artystyczne zdjęcia. Byłam zaszczycona, że mogłam pracować z tak znakomitym fotografem, jakim jest Annie Leibovitz" - tłumaczyła Miley.

"Teraz, kiedy zobaczyłam te zdjęcia, jest mi głupio. Nie chciałam, żeby tak to wyszło i przepraszam moich fanów. Zawiodłam nie tylko ich, ale również siebie" - kajała się w wywiadzie dla jednego z amerykańskich dzienników.

Oprócz tego do sieci wciąż wyciekały prywatne zdjęcia Cyrus, część z nich powszechnie uznano za prowokujące i nieprzyzwoite. Nastoletnia gwiazda regularnie musiała się z nich tłumaczyć. Teraz na głowie ma kolejne zmartwienie. Plotkarska, amerykańska sieć już płonie świętym oburzeniem.

Zobacz teledyski Miley Cyrus na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | tańce | filmik | erotyczny taniec | taniec | Miley Cyrus | Destiny Hope Cyrus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje