Reklama

Nieletnia siostra Britney w ciąży!

16-letnia Jamie-Lynn Spears jest w 12 tygodniu ciąży! Sensację ujawnił magazyn "OK!".

Ojcem dziecka jest prawdopodobnie student Casey Aldridge, z którym dziewczyna spotykała się w tegoroczne wakacje. Uczennica liceum z Luizjany poznała go w kościele.

Reklama

"Nie mogłam w to uwierzyć, ponieważ Jamie-Lynn była zawsze taka konsekwentna, nigdy nawet nie spóźniła się do domu. Byłam w szoku - moje 16-letnie dorosłe dziecko" - mówi matka Lynne Spears.

Ujawnienie informacji o ciąży siostry Britney sprawiło, że Lynne Spears zdecydowała się przesunąć w czasie wydanie książki o swoich słynnych pociechach.

Sama Jamie-Lynn była przerażona zaistniałą sytuacją.

"Zaraz po tym jak upewniłam się co do mojego stanu u lekarza, zostawiłam te informacje tylko dla siebie, nie chciałam mówić nic nikomu. Tylko jedna z moich przyjaciółek wiedziała, ponieważ potrzebowałam pracy, zanim dałabym komuś szanse wpływu na moją decyzję. Następnie powiedziałam moim rodzicom i przyjaciołom. Bardzo się bałam, ale widziałam, że tak powinnam postąpić" - opowiada aktorka znana z serialu "Zoey 101".

Jej siostra o ciąży Jamie-Lynn dowiedziała się z publikacji mediów.

"Szanujemy decyzję Jamie-Lynn, że wzięła na siebie odpowiedzialność w tak delikatnej i osobistej sprawie. Wiemy że jest to dla niej i jej rodziny bardzo trudny czas, ale wierzymy, że wszystko się ułoży" - powiedział rzecznik prasowy rodziny Spears.

Dziecko Jamie-Lynn ma przyjść na świat w czerwcu 2008 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | spears | siostra | Jamie Lynn Spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje