Reklama

Niekompetentna Britney?

Brytyjscy psychologowie, pracujący dla gazet i magazynów, skrytykowali pomysł udzielania przez Britney Spears porad nastolatkom. Wokalistka ma odpowiadać na pytania młodzieży od 8 września na stronach serwisu BBC Online. Zajmujący się takimi poradami fachowcy uważają, że wokalistka nie posiada ku temu jakichkolwiek kwalifikacji zawodowych.

Claire Rayner, jedna z najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii "dobrych cioć", udzielająca porad w kilku magazynach powiedziała: "To mnie bardzo denerwuje. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu ludzi Britney bardzo wiele znaczy, ale udzielanie takich porad to naprawdę bardzo odpowiedzialna praca. Ludzie którzy do nas piszą, często mają naprawdę duże problemy i wymagają opieki psychologa. Co Britney może wiedzieć o prawdziwym życiu? Ona nie ma żadnych kompetencji, aby odpowiadać na takie pytania".

Reklama

Te zarzuty odpiera jednak rzecznik Britney, który twierdzi, że zanim została sławna, przeżyła wiele ciężkich chwil i wie, co to znaczy mieć problemy. "Strona, na której Britney będzie odpowiadać na pytania, przeznaczona jest dla dzieci w wieku 13-15 lat. Ona zna wady i zalety tego wieku. Przeżywała rozczarowania miłosne, miała problemy z mamą, to dla niej żadna tajemnica".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | problemy | pytania | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje