Nie w głowie jej piękne kreacje i szpilki. Kiedy Edyta Górniak czuje się kobieco?

Częściej głośno o kolejnych teoriach Edyty Górniak, niż o nowych utworach. W rozmowie z Faktem wokalistka zdradziła, kiedy czuje się kobieco.

Edyta Górniak zdradziła, kiedy czuje się kobieco
Edyta Górniak zdradziła, kiedy czuje się kobiecoJan Bogacz/TVPEast News

Edyta Górniak zaczęła być szerzej znana w 1990 roku, kiedy otrzymała wyróżnienie w koncercie "Debiuty" podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od tego czasu nagrała wiele przebojów oraz zyskała miano jeden z najważniejszych polskich wokalistek.

Ostatnimi czasy najczęściej słyszymy o gwieździe tylko w kontekście jej niecodziennych poglądów. Wokalistka chętnie wypowiada się o swojej duchowości czy o mieszkających wśród nas biorobotach i reptilianach.

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"Polsat

Edyta Górniak zdradziła, kiedy czuje się kobieco

W rozmowie z Faktem, Edyta Górniak zdradziła, co sprawia, że czuje się kobieco. Co ciekawe, nie chodzi o błyskotki czy drogie kreacje.

"Czuję się najbardziej kobieco, kiedy mogę chodzić boso, kiedy mogę sobie biegać po deszczu, kiedy mogę być tak bardzo scalona z przyrodą, czyli nie wtedy kiedy mam piękne kreacje, szpilki" - powiedziała Górniak.

Piosenkarka rozwinęła tę myśl.

"Czuję się kobieco, kiedy idę sobie w bawełnianej koszulce, kiedy mam wokół siebie naturę, kiedy tę koszulę zmoczy deszcz. Kiedy mogę w ubraniu wejść do wody i wyjść, kiedy zaschnie na mnie piasek, kiedy jem sobie rękami, pobrudzę się, a potem umyję się w oceanie" - dodała.

"Jestem kobietą. Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie" - śpiewała kiedyś Edyta. Cóż, wszystko się zgadza!

Opole 2015 - Edyta Górniak - "Jestem kobietą"
INTERIA.PL/Fakt
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas