Reklama

Nie sugeruje się fanami

Popularna wokalistka pop, Natalia Kukulska, opowiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL, że stawia na ciągły rozwój nie patrząc na opinie innych.

Natalia Kukulska wydała po czteroletniej przerwie nowy album "Sexi-Flexi", który pokazuje jej zupełnie nowe oblicze muzyczne:

Reklama

- Zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka i mówi: Słuchaj Natalia, ta płyta jest rewelacyjna przede wszystkim dlatego, że ja słyszę w niej wreszcie całą ciebie. Więc czy ja się zmieniam? Trudno mi powiedzieć. Na pewno każda płyta jest dla mnie jakimś nowym objawieniem muzycznym, ponieważ nie lubię "wchodzić dwa razy do tej samej rzeki" - mówi Natalia Kukulska.

- Zawsze staram się, by to co robię było ciekawe, nie było nudne, owszem zmieniało się, żebym miała szansę poruszać jakieś nowe rzeczy w muzyce, w stylistyce. Natomiast dla mnie jest to płyta bardzo moja, bardzo mnie określająca. Nie odbiera mi temperamentu, co miałam wrażenie, że robiły moje niektóre poprzednie płyty, do których mam sentyment, ale one już były - wyznaje wokalistka.

Natalia Kukulska nie obawia się, że przez swoje muzyczne poszukiwania straci starych fanów, a ciągle ma nadzieję zdobywać nowych:

- Są tacy, którzy idą razem ze mną i podążają za tymi zmianami. Im te zmiany pasują, a niektórym nie. Wydaje mi się, że to jest ostatnia rzecz, którą miałabym się sugerować, ponieważ nigdy w ten sposób nie zrobiłabym czegoś nowego, czegoś ciekawego. A w ten sposób mogę zdobywać nowych fanów, a tamci, skoro już ich zdobyłam, mają to, co nagrałam - stwierdza gwiazda.

Przeczytaj cały wywiad z Natalią Kukulską.

Zobacz teledyski Natalii Kukulskiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Kukulska | natalia | Natalia Kukulska | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje