Reklama

Nicole Scherzinger i zaskakujące oświadczyny

Od niedawna samotna Nicole Scherzinger nie może narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej. Podczas nagrania najnowszego odcinka programu "The X Factor", gwiazda otrzymała propozycję małżeńską od... jednego ze swoich fanów.

Była członkini zespołu Pussycat Dolls w październiku po czterech latach związku rozstała się z kierowcą Formuły 1, Lewisem Hamiltonem. 33-letnia piosenkarka nie musiała jednak czekać długo na propozycje zauroczonych nią mężczyzn.

Reklama

Jeden z najbardziej zagorzałych adoratorów oświadczył się Scherzinger podczas zdjęć do programu talentów, w którym gwiazda pełni funkcję jednego z członków jury. Siedzący na widowni Węgier nagle podbiegł do stołu jurorów i poprosił artystkę, by została jego żoną.

Na materiale filmowym zdobytym przez serwis TMZ.com widać, jak mężczyzna klęka na jedno kolano przed zszokowaną piosenkarką i mówi do niej z pasją, gdy zaczynają się wokół niego zbierać pracownicy ochrony. Zakochany fan zostaje szybko wyprowadzony z sali nagrań.

Z filmu nie można zorientować się, jaka była odpowiedź Nicole. Telewizja Fox nie skomentowała incydentu na planie swojego programu.

Zobacz krótki materiał filmowy:

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Czytaj także:

Po rozstaniu szybko znalazła nowego partnera

To koniec! Byli ze sobą cztery lata

Zobacz teledyski Nicole Scherzinger na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | nicole scherzinger | zaręczyny | The X Factor | Lewis Hamilton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje