Reklama

Nicki Minaj pokazała zdjęcie synka. Jego pseudonim rozczulił fanów

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się doniesienia, że Nicki Minaj urodziła. W końcu raperka rozwiała wątpliwości.

Nicki Minaj pokazała zdjęcia syna

Na początku 2020 roku Nicki Minaj potwierdziła, że wraz z partnerem Kennethem Pettym, spodziewają się dziecka. Potwierdził to kadr, na którym eksponowała ciążowe krągłości.

Reklama

W październiku portal "E!News" podał informacje, że gwiazda urodziła dziecko. Taka sama wiadomość pojawiła się na łamach "TMZ". 

Jednak Minaj przez długi czas nie odnosiła się do tych informacji. Później w jej mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym dziękowała przyjaciołom za prezenty dla dziecka. 

Początkowo podejrzewano, że urodziła córkę, jednak raperka rozwiała wątpliwości. "Jestem bardzo wdzięczna i zakochana w moim synu. Szaleńczo zakochana" - napisała i opublikowała zdjęcie, na którym widać stopę potomka. 

W końcu, z okazji Nowego Roku opublikowała kilka zdjęć syna. Dziecko jest wystylizowane na gwiazdę rapu. "PapaBear bardzo dziękuję, za wybranie mnie na swoją mamę. Życzę wam szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku. Dziękuję za miłość i wsparcie podczas tej podróży. To wiele dla mnie znaczyło" - można przeczytać w opisie zdjęć. Pseudonim, który nadała synowi, rozczulił fanów. 

"Bycie mamą to zdecydowanie najbardziej satysfakcjonująca praca, jaką kiedykolwiek podjęłam. Wysyłam miłość do wszystkich matek superbohaterów. Wielkie uściski dla wszystkich kobiet, które były w ciąży w tym trudnym czasie" - dodała Minaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje