Reklama

Reklama

Nicki Minaj i jej rodzeństwo: Nie zawsze jest kolorowo

Chociaż życie Nicki Minaj jest regularnie prześwietlane przez media na całym świecie, mało kto wie, czym zajmuje się rodzeństwo gwiazdy.

Chociaż życie Nicki Minaj jest regularnie prześwietlane przez media na całym świecie, mało kto wie, czym zajmuje się rodzeństwo gwiazdy.
Nicki Minaj ma czworo rodzeństwa /Jeff Vespa /Getty Images

Nicki Minaj to najbogatsza (jej majątek to ponad 100 milionów dolarów) i najpopularniejsza raperka na świecie.

Minaj w trakcie swojej kariery wylansowała takie przeboje jak: "Super Bass", "Starships" (posłuchaj!), "Pound The Alarm" (posłuchaj!), "Bang Bang", "Anaconda" (zobacz klip!), "Only" (sprawdź!) i  "MotorSport". Miała też okazję współpracować z najważniejszymi przedstawicielami rapu i muzyki elektronicznej - Kanye Westem, Drake'iem, Lil Waynem, Rihanną, Beyonce, Madonną, Davidem Guettą, Arianą Grande i Bebe Rexhą.

Reklama

Przez kilkanaście lat działalności raperka zgarnęła kilkaset nagród, w tym: sześć American Music Awards, cztery Billboard Music Awards, jedną BRIT i pięć MTV VMA. Minaj była dziesięciokrotnie nominowana do Grammy, jednak nigdy nie zdobyła żadnej statuetki.

Minaj jest też artystką, która wprowadziła w trakcie solowej kariery najwięcej utworów do zestawienia Billboard Hot 100, bijąc tym samym rekord Arethy Franklin. W 2017 roku w związku z tym wydarzeniem raperka trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

We wrześniu zeszłego roku Minaj stwierdziła, że zamierza zakończyć karierę i skupić się na rodzinie, co potem dementowała.

Rodzeństwo Nicki Minaj

Nicki Minaj (a właściwie Onika Maraj-Petty) ma czworo rodzeństwa - trzech braci oraz siostrę.

Najgłośniej - niestety dla raperki - było w ostatnich miesiącach o jej starszym bracie Jelanim Maraju, który został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyznę skazano za gwałt na swojej pasierbicy. Nicki w sprawie brata napisała do sądu specjalny list, w którym brała go w obronę i nazywała "najbardziej cierpliwym, łagodnym, szczerym i bezinteresownym mężczyzną, jakiego zna".

Zdobyć zainteresowanie mediów muzycznych próbuje od jakiegoś czasu również przyrodni brat Minaj - Brandon Lamar - który marzy o karierze. W 2007 wypuścił single "Control", "Raw" i "B.M.F.", jednak nie przebił się nawet mimo sławnej siostry. Raper trafił pod skrzydła wytwórni Young Money, w której również działa Minaj.

Najmłodszym bratem gwiazdy jest Micaiah Maraj. Według mediów ma być członkiem rodziny trzymającym się najdalej od popularności i zainteresowania fotoreporterów. Z drugiej strony ma mieć najlepsze relacje z raperką. 

Nicki Minaj ma też przyrodnią siostrę Ming Maraj. Do 2013 roku media nie miały pojęcia o jej istnieniu, a wszystko wydało się dopiero, gdy raperka opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Najmłodsza siostra gwiazdy w 2017 roku miała ukończyć college i planowała zostać prawnikiem. Fanów raperki zaskoczyło natomiast podobieństwo sióstr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL