Reklama

Nickelback: Koncentrujemy się na muzyce

Kanadyjska formacja Nickelback, której singel "How You Remind Me" zdążył już podbić cały świat, pracuje nad nowym albumem. "Myślę, że poradzimy sobie z presją. Mieszkamy i nagrywamy w Vancouver, z dala od wielkiego świata, od całego szumu. Dopóki koncentrujemy się na muzyce, a nie na całej otoczce związanej z jej sprzedażą, nie powinno być żadnych problemów" - powiedział Ryan Vikedal, perkusista Nickelback, w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL.

"Do następcy Silver Side Up podchodzimy z identycznymi założeniami, jakie przyświecały nam, kiedy zabieraliśmy się do tworzenia tej płyty. Zamierzamy skomponować kilka numerów na próbę i zaprezentować je na koncertach, żeby zobaczyć, jak ludzie je odbierają. To najlepsza próba, dzięki której dowiemy się, czy możemy już wchodzić do studia, czy może warto byłoby jeszcze trochę popracować" - powiedział Ryan, perkusista grupy, w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Reklama

"Myślę, że poradzimy sobie z presją. Mieszkamy i nagrywamy w Vancouver, z dala od wielkiego świata, od całego szumu. Poza tym w studiu, z którego korzystamy, mamy tak domowe i komfortowe warunki, że bez trudu nabierzemy dystansu potrzebnego nam do zrobienia dobrej płyty. Oczywiście, myśl o oczekiwaniach, które ma wobec nas teraz cały świat mogłaby nas sparaliżować, gdybyśmy tylko ją do siebie dopuścili. Na szczęście jesteśmy na to zbyt zajęci. Dopóki koncentrujemy się na muzyce, a nie na całej otoczce związanej z jej sprzedażą, nie powinno być żadnych problemów" - dodał.

Przeczytaj wywiad z Nickelback!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nickelback | muzyka. | cały | świat | Vancouver

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje