Reklama

Nick Jonas o zawstydzającej wpadce na czerwonym dywanie

W trakcie rozmowy z Jimmym Fallonem Nick Jonas przyznał się do sporej wpadki, jaką zaliczył na ceremonii Young Hollywood Awards w 2014 roku. Wszystko przez lizaka z marihuaną.

Nick Jonas zaliczył wpadkę w 2014 roku na gali Young Hollywood Awards

Nick Jonas w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" opowiedział o wpadce, jaka przydarzyła mu się dwa lata temu. Wszystko zaczęło się od lizaka z marihuaną, którego zaoferowali mu znajomi podczas świętowania sukcesu jednego z singli wokalisty.

Reklama

Gwiazdor przyznał, że całą noc bawił się świetnie i nie miał żadnych problemów, jednak nie wiedział, że efekty przyjdą następnego dnia, czyli wtedy, kiedy brał udział w gali Young Hollywood Awards.

Jonas przyznał, że po obudzeniu się widział całe otoczenie "w zwolnionym tempie", a głosy w głowie mówiły mu, że umrze. Wokalista postanowił więc przespać się jeszcze kilka godzin. Gdy wydawało się, że opanował sytuację, z jego ciałem stało się coś niespodziewanego.

"Jechałem na imprezę, starałem się skupić i mieć wszystko pod kontrolą i wtedy dostałem niespodziewanej erekcji. Nie wiedziałem, co zrobić!" - zdradził idol nastolatek.

Aby spróbować jakoś zaradzić problemowi, Nick Jonas, ubrany w przylegający czerwony garnitur, zasłaniał swoje krocze rękami na czerwonym dywanie. Jonas musiał również pojawić się na scenie, a jego stan nie ulegał zmianie, wtedy też opowiedział, jak sam stwierdził, nieśmieszny i nieplanowany żart.

Po zejściu ze sceny Jonas zapytał swojego menedżera, czy ktoś się zorientował, na co miał usłyszeć "Zdecydowanie, wszyscy to widzieli!".

Nick Jonas obecnie promuje album "Last Year Was Complicated", który ukazał się 10 czerwca 2016 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nick Jonas | Fallon Jimmy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje