Reklama

Nelly Furtado chce rocka

Nelly Furtado, bijąca obecnie rekordy popularności kanadyjska gwiazda popu, zastanawia się nad zaostrzeniem swojego brzmienia na następnej płycie.

Furtado wyznała, że planuje założyć rockowy zespół, razem z producentem jej bestsellerowego albumu "Loose", Timbalandem. Na tej płycie dominują klimaty taneczne, jednak na następnej piosenkarka chce ostrzejszego brzmienia.

Reklama

"Nie sądzę, żeby było to coś w rodzaju prawdziwej rockowej kapeli. To będzie bardziej jak nasza wersja alternatywy, więc niekoniecznie musiałoby być jakoś ciężko i z przewagą gitar" - opisuje artystka.

Wokalistka, przygotowująca się właśnie do amerykańskiej części swojej trasy koncertowej mówi, że nie ma teraz czasu na taki rockowy projekt. Dodaje jednak:

"Tim jest bardzo entuzjastycznie nastawiony na to, że wkrótce ponownie będziemy wspólnie pracować".

Nie znana jest jeszcze nazwa nowego zespołu.

"Ciągle kłócimy się o nazwy. Ja chcę te naprawdę dziwne, wywrotowe nazwy, a Timbaland chce te tajemnicze, jak coś w rodzaju Lord Of The Rings. Nie możemy się zdecydować".

Tymczasem aktualny album Nelly Furtado "Loose" przekroczył już nakład 5 milionów sprzedanych egzemplarzy i uzyskał tytuły Złotych i Platynowych płyt już w 28 krajach.

Wkrótce ukaże się piąty singel "In God's Hands". Artystka zdradza:

"Mówi się o szóstym i siódmym singlu, uwierz lub nie. To znaczy, Nickelback jest na siódmym singlu, Pussycat Dolls są na siódmym singlu".

"Czasami zdarzają się albumy, które możesz rozciągnąć do siedmiu singli. Podoba mi się to, bo uważam, że ten album jest dobry i chcę, aby ludzie usłyszeli go tak dużo, jak tylko jest to możliwe, zanim znowu odejdę" - podsumowuje Furtado.

Wokalistka zamierza pójść w zupełnie nowym kierunku na nowym albumie.

"Nie widzę siebie nagrywającej znów po angielsku w najbliższym czasie. Naprawdę chciałabym zrobić hiszpańsko-portugalski projekt i nie mam żadnego planu, kiedy mogłabym to zrobić" - tłumaczy artystka.

Zobacz teledyski Nelly Furtado na stronach INTERIA.PL!

Billboard

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nelly Furtado | chcę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje