Reklama

Neil Young: Album, wideo i DVD

Tegoroczne letnie tournee Neila Younga, wokalisty i gitarzysty znanego także z zespołu Crosby, Stills, Nash & Young, zaowocuje kolejnymi pozycjami w jego bogatej dyskografii. W listopadzie pojawi się album koncertowy, zaś miesiąc później do rąk fanów trafi krążek DVD i kaseta wideo.

Na albumie zatytułowanym "Road Rock Vol. 1", znajdzie się między innymi wersja standardu Boba Dylana "All Along The Watchtower", którą Young śpiewa z Chrissie Hynde z grupy Pretenders. Gratką dla fanów będzie zapewne również 20-minutowe wykonanie "Cowgirl In The Sand" oraz zupełnie nowa kompozycja "Fool For Your Love", którą artysta zaprezentował po raz pierwszy właśnie podczas ostatniego tournee. Na DVD i kasecie wideo znajdzie się materiał, który nie zmieścił się na płycie koncertowej. Dokładna zawartość obu wydawnictw nie jest jeszcze znana.

Reklama

W listopadzie fani Neila Younga ze Stanów Zjednoczonych będą mieć możliwość zakupu innej jego płyty DVD, zatytułowanej "Year Of The Horse". Znajdzie się na niej film dokumentalny zrealizowany przez samego Jima Jarmuscha, będący zapisem trasy koncertowej muzyka wraz z zespołem Crazy Horse z 1996 roku. Oprócz tego obraz zawierać będzie wywiady, które przeprowadził reżyser oraz unikatowe zdjęcia z tournee.

Billboard

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tournee | wideo | DVD | Neil Young

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje