Nazwali go objawieniem "The Voice of Poland". Adam Stachowiak zaprosił żonę do współpracy

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Ponad 180 tys. odsłon ma najnowszy teledysk Adama Stachowiaka, którego szeroka publiczność może pamiętać z szóstej edycji "The Voice of Poland". Wokalista do duetu zaprosił swoją żonę Annę, która wspiera go od początku kariery.

Adam Stachowiak z żoną Anną nagrał duet "Choć o tym nie wiesz"
Adam Stachowiak z żoną Anną nagrał duet "Choć o tym nie wiesz" materiały prasowe

Adam Stachowiak spróbował swoich sił w szóstej edycji "The Voice of Poland" w 2016 roku. Podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór Sary Bareilles "Gravity" (sprawdź) i przekonał tym samym do siebie Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona. I to do duetu z grupy Afromental ostatecznie trafił.

Prawdziwe wzruszenia rozpoczęły się jednak po decyzji trenerów. Piaseczny i przyszli opiekunowie uczestnika namówili Stachowiaka, aby zaprezentował fragment swojej piosenki. Utwór zadedykowany zmarłej matce muzyka, nazwany w przyszłości "Mamo" (sprawdź), wzruszył widzów, publiczność oraz samych trenerów, zwłaszcza płaczącego Piasecznego i Natalię Kukulską. Maria Sadowska żałowała, że nie odwróciła swojego fotela.

VoP VII – Adam Stachowiak – „Gravity" – Przesłuchania w ciemno

Piosenka Stachowiaka szybko podbiła sieć - oficjalny teledysk ma ponad 30 mln odsłon, a nagranie z programu - ponad 15 mln.

Podczas bitew Adam wystąpił w duecie z Eweliną Bogucką. Wykonali oni przebój Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa "Ktoś pomiędzy nami", co wzruszyło Kukulską. Pojedynek nie skończył się jednak dobrze dla Stachowiaka. Tomson i Baron postawili na Bogucką, a żaden z trenerów nie zdecydował się na kradzież. Ich decyzja uważana była za jeden z największych błędów w historii programu.

Adam Stachowiak w duecie z żoną Anną. Nazywa ją "aniołem"

Do sieci trafiła najnowsza piosenka wokalisty - "Choć o tym nie wiesz" (posłuchaj!) to duet z żoną Anną Stachowiak, którą na Instagramie obserwuje prawie 25 tys. internautów. "Mogą być kwintesencją power-couple: cieszących się ogólnopolską rozpoznawalnością i wielokrotnie nagradzanym duetem autorów. Obecnie Anna zajmuje się pisaniem książek, a Adam rozwija swoją karierę muzyczną" - czytamy w opisie teledysku.

Anna Stachowiak ma na koncie trzy autobiograficzne książki - właśnie ruszyła przedsprzedaż "Ostatniego grzechu", który kończy cykl rozpoczęty przez "Wyśpiewaj mi przyszłość" i "Bój jeden wie". "Historia oparta na faktach" - głosi dopisek na okładce.

"Gdy pisałem tekst do tej piosenki, przez moją głowę przewinęły się setki historii, które przeżyliśmy ze sobą przez te 8 lat. Nasze początki, pierwsze mieszkanie, narodziny dzieci [para ma dwie córki], wszystkie trudności i piękne chwile, które spotykały nas po drodze. Wiele par ma własne historie, które na samą myśl wywołują w nich łzy wzruszenia i ciarki na ciele. To wszystko zamknęło się w krótkim, bo 3-minutowym utworze i emocjonalnym teledysku" - opowiada Adam Stachowiak o piosence "Choć o tym nie wiesz".

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas