Reklama

Reklama

Natalie Imbruglia powraca. Nowy kontrakt, album i ciąża

Popularna pod koniec lat 90. Natalie Imbruglia poinformowała, że podpisała nowy kontrakt płytowy i rozpoczęła nagrania. Przy okazji piosenkarka zdradziła również, że jest w ciąży.

Natalie Imbruglia ogłosiła powrót z nową płytą

O nowym albumie Natalii Imbruglii mówiło się już od jakiegoś czasu. Od wydania jej ostatniej płyty "Male" (posłuchaj singla "Instant Crush"!), która przeszła całkowicie bez echa, minęły już cztery lata.

Pierwszy o nowym materiale australijskiej wokalistki poinformował Albert Hammond Jr., który ujawnił, że pracuje z wokalistką nad nowymi piosenkami w studiu Rockinghorse w Byron Bay.

Pod koniec lipca gwiazda potwierdziła, że podpisała kontrakt z wytwórnią Sony.

Reklama

"Z radością mogę ogłosić, że podpisałam umowę z Sony. To niesamowita ekipa. Byłam zajęta pisaniem przez ostatnie lata i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami efektami" - napisała.

Wokalistka w tym samym wpisie ujawniła, że spodziewa się dziecka.

"Jak widzicie, mam jeszcze jedno ogłoszenie (nie, nie połknęłam arbuza). Spodziewam się pierwszego dziecka. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że od zawsze tego chciałam i jestem szczęśliwa, że jest to możliwe dzięki metodzie in-vitro i dawcy spermy. Jestem podekscytowana nową przygodą - nowy album  i w dodatku zostanę mamą" - napisała.

Natalie Imbruglia swoją karierę zaczęła dzięki coverowi - singel "Torn" z 1997 roku to nowa wersja utworu grupy Ednaswap nagrana dwa lata wcześniej. Numer podbił listy przebojów na każdej szerokości geograficznej, a największą popularnością cieszył się w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii.

Sprawdź tekst piosenki "Torn" w serwisie Teksciory.pl!

Debiutancki album Natalie "Left of the Middle" (1997 rok, sprawdź!) rozszedł się w siedmiu milionach egzemplarzy.

Kolejne albumy - "White Lilies Island" (2001) i "Counting Down the Days" (2005) - nie odniosły już tak spektakularnego sukcesu, chociaż ich sprzedaż utrzymała się na wysokim poziomie.

Czwarta płyta, "Come to Life" z 2009 roku, nie dorównała poprzednikom. W Australii i kilku europejskich krajach płyta sprzedawała się tak źle, że anulowano jej brytyjską premierę.

Po płytowej wpadce Imbruglia zawiesiła działalność muzyczną i zajęła się aktorstwem. Pojawiła się też jako jurorka w australijskiej edycji "X Factor".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje