Reklama

Reklama

Natalia Szroeder i "Domek z kart": Zobacz teledysk

Ponad 63 tys. odsłon zanotował już od piątkowej (24 czerwca) premiery teledysk Natalii Szroeder - "Domek z kart".

Ponad 63 tys. odsłon zanotował już od piątkowej (24 czerwca) premiery teledysk Natalii Szroeder - "Domek z kart".
Natalia Szroeder prezentuje nowy teledysk /AKPA

Natalia Szroeder pochodzi z Kaszub i ma w dorobku wygraną w "Szansie na sukces" w 2011 roku (odcinek z Marylą Rodowicz). Współpracowała z m.in. Markiem Kościkiewiczem i Weroniką Korthals, jednak znana jest przede wszystkim ze współpracy z Liberem (przeboje: "Wszystkiego na raz" i "Nie patrzę w dół").

Jesienią 2015 r. wzięła udział w czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w której zajęła siódme, przedostatnie miejsce. Najlepiej oceniono jej występ jako Whitney Houston (wygrała wówczas odcinek); wcielała się także w m.in. Taylor Swift, Eminema, Lady Gagę, Boba Marleya, Ozzy'ego Osbourne'a, Edytę Górniak, Brodkę i Seweryna Krajewskiego.

Reklama

Z piosenką "Lustra" wzięła udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji 2016, ale bilet do Sztokholmu zdobył Michał Szpak.

Kolejnym klipem zapowiadającym album 21-letniej wokalistki jest "Domek z kart".

"'Domek z kart' to utwór bardzo wyjątkowy i intymny, najbliższy mi. Emocje w nim zawarte to już nie emocje dziewczyny, to emocje młodej kobiety. Pracując nad nim i śpiewając go, czułam, że zaczynam jakiś nowy etap. To najbardziej świadomy i przemyślany utwór, jaki wydałam do tej pory. To jest dokładnie to, co mam w sercu. Dokładnie to, co gra mi w duszy" - opowiada Natalia, która jest współautorką tekstu.

Za teledysk odpowiada renomowana Grupa 13.

Sprawdź tekst piosenki "Domek z kart" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL