Reklama

Reklama

Natalia Kukulska z powodu choroby odwołuje występ. "Muszę się poddać"

Z powodów zdrowotnych Natalia Kukulska musiała odwołać swój koncert z cyklu "MTV Unplugged" w Toruniu oraz występ podczas "Christmas Time" w tym samym mieście. Jak obecnie czuje się wokalistka?

Z powodów zdrowotnych Natalia Kukulska musiała odwołać swój koncert z cyklu "MTV Unplugged" w Toruniu oraz występ podczas "Christmas Time" w tym samym mieście. Jak obecnie czuje się wokalistka?
Natalia Kukulska odwołała swoje ostatnie koncerty w 2022 r. /AKPA

Natalia Kukulska miała pożegnać koncertowo 2022 r. podczas dwóch występów w Toruniu - 17 grudnia w ramach swojej trasy "MTV Unplugged" i dzień później na wydarzeniu "Christmas Time" z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej, Krzysztofa Cugowskiego, Kuby Badacha, Andrzeja Piasecznego i Anity Lipnickiej.

"Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce. ale gdy pisze tego posta ( spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem ) mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni" - napisała wokalistka, informując, że to "poważna grypa".

Reklama

W kolejnym poście przekazała, że udało się ustalić nową datę koncertu "MTV Unplugged" w Toruniu. Wydarzenie odbędzie się 8 stycznia 2023 r. w CKK Jordanki, a gościem muzycznym będzie Zalia (tak jak miało być w pierwotnym terminie).

"Ja się kuruję i oczywiste jest, że nie dam rady wystąpić również podczas jutrzejszego 'Christmas time' w Toruniu... tak mi przykro ale z pewnymi "wyższościami" się nie dyskutuje. Jak śpiewam 'choć bym dała wszystko albo nic, ostatnie słowo ma moje przeznaczenie'" - podkreśliła Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska i Miuosh w duecie

8 grudnia wokalistka i raper Miuosh razem wypuścili piosenkę "Korzenie i skrzydła", która wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Cały dochód z odtworzeń w serwisach streamingowych pomoże Stowarzyszeniu zorganizować rodzinne święta dla opuszczonych i osieroconych dzieci oraz zapewnić utrzymanie Rodzinom SOS.

Czytaj więcej:

Miuosh: Nie można mieć problemu z tym, jak wygląda dzisiaj rap

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Skończył 21 lat!

Miuosh i Zespół Pieśni i Tańca Śląsk "Pieśni współczesne": Przekroczyć Rubikon [RECENZJA]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy