Reklama

Natalia Kukulska odpoczywa na Zanzibarze. Pokazała zdjęcia z rajskich wakacji

Końcówkę roku Natalia Kukulska z najbliższą rodziną postanowiła spędzić na Zanzibarze. Do sieci trafiły relacje z tej rajskiej wyspy.

Natalia Kukulska wróciła z Zanzibaru

Wokalistka na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z pobytu.

Reklama

"Nie marzyłam nawet, że ten rok może się zakończyć tak spektakularnie" - napisała Natalia Kukulska publikując zdjęcie z samolotu.

Na kolejnych fotografiach możemy już podziwiać klimat Zanzibaru.

"Świat nadal jest piękny... doświadczam" - podkreśliła wokalistka.

Kukulska wróciła już do Polski, ale w swoich relacjach wciąż jeszcze wraca do ostatniego wyjazdu.

Jeszcze będąc na wyspie połączyła się z "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoich wrażeniach.

"Jest cudownie, chociaż tutaj jest pełnia lata, dlatego jest bardzo ciepło, ale jest wiatr. Nie chcę was jakoś bardzo drażnić (...) Na moim Instagramie dzielę się jakimiś pięknymi zdjęciami i mam wrażenie, że wszyscy proszą o więcej, żeby można było na chwilę się przenieść" - mówiła.

Ujawniła, jak na wyspie wygląda życie w czasie pandemii koronawirusa.

"Przed samym przylotem tutaj, musieliśmy wszyscy zrobić testy. Cały samolot przeszedł przez testy, w pewnym sensie czuliśmy się bezpiecznie. (...) Testy są jednak ostatnim elementem przypominającym o pandemii. Tutaj zapomina się o tej pandemii. Tutaj nie ma maseczek, jest taki świat, w którym można na chwilę zapomnieć. To nie jest tylko dla mnie, te wycieczki dalej będą organizowane i daj Boże, żeby życie wróciło do normy, przecież wszyscy o tym marzymy" - podkreśliła.

Kukulska razem z mężem - Michałem Dąbrówką - wychowuje trójkę dzieci: JanaAnnę oraz Laurę.

Wspomniany Jan Dąbrówka poszedł w ślady swojego ojca - gra na instrumentach perkusyjnych.

Ostatnio Kukulska z synem współpracowali przy płycie "Czułe struny", na której znajdują się wybrane dzieła Fryderyka Chopina opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. W nagranie "Czułych strun" twórczo i wykonawczo zaangażowanych było blisko 100 osób. Gościnnie wystąpiły m.in. Mela Koteluk, Kayah, Gaba Kulka, Natalia Grosiak (Mikromusic) i Bovska.

Jak się okazało, również córka - 15-letnia Ania - chce związać swoją przyszłość z muzyką. Dziewczynka od najmłodszych lat kształci się muzycznie, m.in. w Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie uczniowie poznają tajniki nie tylko emisji głosu, ale i tańca oraz aktorstwa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Michał Dąbrówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama