Reklama

Reklama

Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia": Kinga Preis w roli głównej

Znana z m.in. filmów "Bogowie", "Córki dancingu", "Komornik" i serialu "Ojciec Mateusz" aktorka Kinga Preis wystąpiła w teledysku do tytułowego utworu z płyty "Halo tu Ziemia" Natalii Kukulskiej.

Znana z m.in. filmów "Bogowie", "Córki dancingu", "Komornik" i serialu "Ojciec Mateusz" aktorka Kinga Preis wystąpiła w teledysku do tytułowego utworu z płyty "Halo tu Ziemia" Natalii Kukulskiej.
Natalia Kukulska prezentuje nowy teledysk /fot. Zuza Krajewska /

Całość jest utrzymana w formie fabularnej opowieści, opartej na indywidualnych, równoległych historiach bohaterów. Przedstawia ich na życiowym zakręcie. Widzimy ich samotność, poszukiwania, dążenia, próby kontaktu z wyższą mocą. Zaproszenie do udziału w tym obrazie przyjęła aktorka Kinga Preis.

Za reżyserię odpowiadają Ewa RadzewiczAdam Romanowski, z którymi Natalia Kukulska współpracowała również przy teledysku do swojego poprzedniego singla "Kobieta".

"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. W dużym skrócie o tym jest ta piosenka. Czy przypadkiem nie jesteśmy pionkiem w rękach stwórcy? Czy umiemy korzystać z naszej wolności? Może to dla nas zbawienne, że nie wszystko jest w naszych rękach i nie mamy na wszystko wpływu? Ale kto za tym stoi?" - tłumaczy wokalistka, która jest też autorką tekstu.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Halo tu Ziemia" w serwisie Teksciory.pl!

"Tyle wiemy o kosmosie, ale nie odpowiemy definitywnie na najważniejsze pytania. 'Nowych połączeń brak'. Tam rozgrywa się coś, o czym nie mamy pojęcia, a u nas znajoma doczesność, nad którą próbujemy bezskutecznie jeszcze zapanować - 'Tam niebo, tu ziemia' (...). Uwielbiam w niej brudne, żywe bębny, wyczynowy arpeggiator i pijanego Norda" - dodaje Kukulska.

Koncertem w Chorzowie rozpoczęła się trasa promująca płytę "Halo tu Ziemia". Oto kolejne daty:

15.10 - Włocławek / CK Browar B
18.10 - Lublin / Klub 30
19.10 - Biłgoraj / Biłgorajskie Centrum Kultury
20.10 - Rzeszów / LUKR
21.10 - Przemyśl / Centrum Kulturalne
25.10 - Warszawa / Klub MIŁOŚĆ
27.10 - Sosnowiec / Sala Widowiskowo-Koncertowa MUZA
10.11 - Kołobrzeg / Regionalne Centrum Kultury
1.12 - Łódź / klub WYTWÓRNIA
8.12 - Kielce / Wojewódzki Dom Kultury.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Kinga Preis | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy