Reklama

Reklama

Najpopularniejsze gwiazdy muzyki na Twitterze i ich najpopularniejsze wpisy

Zastanawialiście się, które z wpisów gwiazd muzyki zdobywają setki tysięcy polubień i udostępnień? Serwis Buzzfeed stworzył zestawienie najpopularniejszych użytkowników na Twitterze oraz ich najpopularniejszych wpisów. Tak prezentują się przedstawiciele muzyki.

Jennifer Lopez swoim zdjęciem w mediach społecznościowych podbiła sieć

W zestawieniu Buzzfeeda znalazło się 25 użytkowników - celebrytów, polityków, aktorów i milionerów i gwiazd muzyki. I to właśnie im przyjrzeliśmy się dokładniej. 

One Direction - 31,9 miliona obserwujących

Ich najpopularniejszy post na Twitterze, oświadczenie dotyczące odejścia Zayna Malika z grupy podano dalej aż 187 tys. razy i 192 rys. razy polubiono.

Przypomnijmy, że wokalista postanowił w 2015 roku rozpocząć karierę solową. Niedługo później 1D zawiesili działalność, a każdy z członków zaczął samodzielnie nagrywać.

Miley Cyrus - 34,4 miliona obserwujących

"Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pocałunku. Nasz pierwszy całus osiem lat temu" - ten wpis Miley Cyrus, która na zdjęciu znalazła się z Liamem Hemsworthem, zdobył na Twitterze 363 tys. polubień i 76 tys. razy podano go dalej.

Reklama

Drake - 36,2 miliona obserwujących

Ponad 250 tys. polubień i 236 tys. podań dalej zdobył post dotyczący tracklisty płyty Drake'a "Views". Przypomnijmy, że długo wyczekiwany album ukazał się 29 kwietnia 2016 roku.

Jennifer Lopez - 41,7 miliona obserwujących

Seksowne zdjęcie J.Lo z hasztagami dotyczącymi samoakceptacji i miłości do siebie samego polubiono ponad 44 tys. razy i 15 tys. razy podano dalej.

Demi Lovato - 45,5 miliona obserwujących

Najpopularniejszym postem Demi stał się ten z połowy lipca tego roku, kiedy to pogratulowała Selenie Gomez jej utworu "Fetish". Post podano dalej 84 tys. razy, a polubiono go ponad 230 tys. razy.

Shakira - 45,9 miliona obserwujących

Największą furorę na Twitterze Shakiry (22 tys. podań dalej, 55 tys. polubień) zdobyło jej zdjęcie z indykiem z okazji Święta Dziękczynienia.

Ariana Grande - 48, 7 miliona obserwujących

"Z głębi mojego serca, jest mi tak przykro. Brak mi słów" - napisała Ariana Grande na swoim Twitterze krótko po zamachu na jej koncercie w Manchesterze. Wpis podano dalej ponad 1,1 miliona razy oraz ponad 2,4 miliona razy polubiono.

Selena Gomez - 49 milionów obserwujących

Ponad 425 tys. polubień i 160 tys. podań dalej zdobyło zdjęcie Gomez z Christiną Grimmie, które wokalistka udostępniła krótko po zastrzeleniu 22-letniej koleżanki.

Britney Spears - 54,9 miliona obserwujących

"Czy ktoś w ogóle myśli, że globalne ocieplenie to dobra rzecz. Kocham Lady Gagę. Uważam ją za bardzo interesującą artystkę" - wbrew pozorom nie był to zlepek dziwnych słów, które napisała Britney Spears, a odpowiedzi na pytania przesyłane jej przez fanów w czasie sesji Q&A na Twitterze. Post zdobył 73 tys. polubień i 76 tys. podań dalej.

Justin Timberlake - 61,4 miliona obserwujących

Czasem, aby przyciągnąć uwagę internautów nie trzeba wiele. "Hej ludzie... Jest maj!" - napisał na Twitterze Justin Timberlake i otrzymał ponad 700 tys. polubień i 362 tys. podań dalej.

Lady Gaga - 67,5 miliona obserwujących

"Nie zostawiajcie swoich dzieci z Lady Gagą" - napisała pod wspólnym zdjęciem z Miley Cyrus wokalistka. Zdjęcie zdobyło 111 tys. polubień i 153 tys. podań dalej.

Rihanna - 75,1 miliona obserwujących

Ponad 288 tys. polubień i 179 tys. podań dalej zdobyło zdjęcie Rihanny, która odsłuchiwała swój album "Anti" w słuchawkach wartych 20 tys. złotych.

Taylor Swift - 85, 4 miliona obserwujących

Największą furorę na Twitterze Taylor Swift zrobiło jej oświadczenie dotyczące utworu "Famous" Kanye Westa. Podało dalej go ponad 169 tys. osób, a 367 tys. dało mu serduszko.

Justin Bieber - 98,2 miliona obserwujących

Najpopularniejszym postem Kanadyjczyka było wezwanie do modlitwy za Manchester po zamachu w maju tego roku. Wpis Biebera podano dalej 250 tys. razy, a 568 tys. razy go polubiono.

Katy Perry - 100, 9 miliona obserwujących

Najpopularniejsza użytkowniczka Twittera swój najpopularniejszy post napisała na temat 1D. "Jeśli One Direction nie wystąpią na VMA (w 2012 roku - przyp. red.), zeskoczę z krawędzi" - napisała i otrzymała do tej pory 80 tys. polubień i 131 tys. podań dalej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy