Reklama

Najpiękniejsze Polki 2008

Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

W plebiscycie, który organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W tym roku redakcja wytypowała 25 pięknych Polek, które - ich zdaniem - zasługują na tytuł tej najpiękniejszej. O tym, która z kobiet wygra, zadecydują czytelnicy za pomocą SMS-ów. Najpiękniejszą kobietą zostanie ta, która otrzyma najwięcej głosów.

Reklama

Alfabetyczną listę nominowanych otwiera Alicja Bachlda-Curuś, o której "Viva!" pisze: "Polskę już podbiła. Teraz podbija świat".

Zaraz za nią są Agnieszka Chylińska - "już nie chce szokować, a może nie ma takiej potrzeby, uwolniła się od własnego wizerunku" oraz Małgorzata Foremniak - "ma wyjątkową urodę i ten wewnętrzny blask".

Wśród kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008" jest kilka aktorek, m.in. Anna Guzik ("Mocna osobowość, silna i niezależna"), Małgorzata Kożuchowska ("Zawsze powtarzała, że na wszystko jest czas i udowodniła, że ma rację"), Joanna Liszowska ("Czego nie dotknie, zamienia w sukces") i Katarzyna Maciąg ("Gdyby się nie pojawiła, polskie kino musiałoby ja wymyślić") oraz Marta Żmuda Trzebiatowska ("Wszystkie Polki chcą wyglądać tak jak ona, jest idolką masowej wyobraźni").

Na liście znalazły się także wokalistki, m.in. Anna Maria Jopek ("W delikatności tkwi jej największa siła"), Edyta Górniak ("Silna i krucha jednocześnie, ma talent, urodę i miłość") Justyna Steczkowska ("Delikatna, filigranowa, ale nie boi się wyzwań").

Redakcja "Vivy!" nie zapomniała również o prezenterkach telewizyjnych i do tytułu "Najpiękniejsza 2008" nominowała m.in. Magdę Mołek, o której pisze "najseksowniejsza dziennikarka w Polsce to właśnie ona" oraz Kingę Rusin ("Ma swój styl, który doceniła publiczność").

Oto alfabetyczna lista nominowanych pań:

1. Alicja Bachleda-Curuś
2. Agnieszka Chylińska
3. Małgorzata Foremniak
4. Edyta Górniak
5. Anna Guzik
6. Edyta Herbuś
7. Anna Maria Jopek
8. Kayah
9. Joanna Koroniewska
10. Małgorzata Kożuchowska
11. Aleksandra Kwaśniewska
12. Joanna Liszowska
13. Katarzyna Maciąg
14. Magda Mołek
15. Edyta Olszówka
16. Iwona Pavlovic
17. Weronika Marczuk-Pazura
18. Anna Popek
19. Weronika Rosati
20. Magdalena Różdżka
21. Kinga Rusin
22. Justyna Steczkowska
23. Ewa Szabatin
24. Magdalena Walach
25. Marta Żmuda Trzebiatowska.

Niebawem lista męskich kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy 2008".

Viva

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje