Reklama

Reklama

Najpiękniejsze Polki 2007

Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W tym roku redakcja wytypowała 25 pięknych Polek, które - ich zdaniem - zasługują na tytuł tej najpiękniejszej. O tym, która z kobiet wygra, zadecydują czytelnicy za pomocą SMS-ów. Najpiękniejszą kobietą zostanie ta, która otrzyma najwięcej głosów. Loteria trwa od 15 listopada do 31 grudnia 2007.

Alfabetyczną listę nominowanych otwiera Alicja Bachlda-Curuś, o której "Viva" pisze: "Amerykańscy dziennikarze zawyrokowali: To będzie wielka gwiazda".

Reklama

Zaraz za nią są Monika Brodka, "pokazała, że jest silną i pewną siebie kobietą, która potrafi o siebie walczyć" oraz Małgorzata Foremniak, "udowodniła, że w życiu najważniejsza jest miłość i że nigdy nie jest na nią za późno".

Wśród kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007" jest kilka aktorek, m.in. Katarzyna Herman ("Jest nie do pobicia w serialu Agnieszki Holland Ekipa"), Małgorzata Kożuchowska ("Przekroczyła wiek, w którym dziewczyna zmienia się w kobietę"), Joanna Liszowska ("Kobieta i kiedy tańczy i kiedy występuje w jak Oni śpiewają") i Danuta Stenka ("Ze swego wieku potrafiła uczynić atut").

Na liście znalazły się także wokalistki, m.in. Anna Maria Jopek ("Swoje prywatne marzenia spełnia codziennie"), Tatiana Okupnik ("Silna osobowość i ognisty temperament"), Dorota "Doda" Rabczewska ("Zaczęła nowe życie - najseksowniejszej polskiej singielki") Justyna Steczkowska ("Zatańczyła w Tańcu z gwiazdami tak, że cała Polska wstrzymała oddech").

Redakcja VIVY nie zapomniała również o prezenterkach telewizyjnych i do tytułu "Najpiękniejsza'2007" nominowała m.in. Magdę Mołek, o której pisze "najpiękniejsza blondynka polskiej telewizji", Monikę Olejnik ("Na co dzień niezwykle kobieca, w pracy bezwzględna) oraz Hannę Smoktunowicz - obecnie Lis ("Nauczyła się, że szczęście to nie jest stan dany raz na zawsze").

Oto pełna lista nominowanych:

1. Alicja Bachleda-Curuś
2. Monika Brodka
3. Małgorzata Foremniak
4. Edyta Górniak
5. Edyta Herbuś
6. Katarzyna Herman
7. Anna Maria Jopek
8. Małgorzata Kożuchowska
9. Aleksandra Kwaśniewska
10. Joanna Liszowska
11. Hanna Lis
12. Magda Mołek
13. Tatiana Okupnik
14. Monika Olejnik
15. Maja Ostaszewska
16. Dorota Rabczewska
17. Weronika Rosati
18. Anja Rubik
19. Katarzyna Skrzynecka
20. Justyna Steczkowska
21. Danuta Stenka
22. Natasza Urbańska
23. Anita Werner
24. Agnieszka Włodarczyk
25. Agnieszka Warchulska.

Niebawem lista męskich kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL