Reklama

Najlepsze występy w amerykańskich programach rozrywkowych w 2015 roku dot. muzyki

Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Ellen DeGeneres oraz goście ich programów w 2015 roku niejednokrotnie podbijali sieć. Wszystko za sprawą niebanalnych pomysłów prowadzących. Oto 10 momentów z amerykańskich programów, które warto zapamiętać.

Lip Sync Battle u Fallona

Will Ferrell, Kevin Hart, Tom Cruise, Ellen DeGeneres, Joseph Gordon-Levitt oraz Emma Stone, to tylko niektóre gwiazdy, które postanowiły pokazać jak świetnie udają, że śpiewają w trakcie zabawy Lip Sync Battle. W 2015 roku sieć podbiły popisy Toma Cruise'a (The Weeknd "Can't Feel My Face") oraz Willa Ferrella (Beyonce "Drunk In Love" oraz Idina Menzel "Let It Go").

Nikt nie poznał U2

Występ U2 na stacji nowojorskiego metra, był jednym z najbardziej zaskakujących przedsięwzięć Jimmy'ego Fallona. Przebrani muzycy zagrali utwór "I Still Haven't Found What I'm Looking For". Nikt z przechodniów nie zorientował się, że pod niebieskim kapeluszem ukrył się Bono. Akcja została zorganizowana przy okazji urodzin wokalisty.

Reklama

Joseph Gordon-Levitt coveruje Rihannę

Niezapomniane było również wykonanie numeru "Bitch Better Have My Money" Rihanny, którego podjął się Joseph Gordon-Levitt. Singel został zaśpiewany w towarzystwie Jimmy'ego Fallona i The Ragtime Gals.

Miley Cyrus u Kimmela

Na trzy dni przed galą MTV VMA 2015, Miley Cyrus była gościem Jimmy'ego Kimmela. Wywiad obfitował w zaskakujące momenty. Wokalistka zaskoczyła bardzo szokującym strojem (bez problemu można było zobaczyć jej piersi), ponadto wyznała ona, że miała okazję rozmawiać z Paulem McCartneyem i on również był zakłopotany jedną z kontrowersyjnych stylizacji artystki.

Christina Aguilera popisuje się u Fallona

Jedną z najpopularniejszych zabaw, jakie Jimmy Fallon przygotowuje dla swoich gości jest "Wheel of Musical Impressions". W tym momencie programu gwiazdy naśladują wylosowanego artystę, jednak żeby nie było zbyt łatwo śpiewają również wylosowane piosenki (m.in. jingle z reklam). W lutym okazało się, że świetną naśladowczynią jest Christina Aguilera, która bez problemu poradziła sobie z udawaniem Cher, Britney Spears oraz Shakiry.

Alanis Morissette jako kurczak

Innym momentem wartym zapamiętania z programu Jimmy'ego Fallona był jego wspólny występ z Alanis Morissette i Meghan Trainor. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszyscy byli przebrani za kurczaki, a piosenkę "Ironic"... wygdakano.

Michelle Obama u Ellen

Na punkcie "Uptown Funk" zwariowali absolutnie wszyscy w 2015 roku. Wielką fanką utworu Marka Ronsona i Bruno Marsa jest Michelle Obama. Do przeboju zatańczyła nawet w programie Ellen DeGeneres. Taniec Pierwszej Damy stał się natychmiast hitem sieci.

Jimmy Kimmel wkręca festiwalowiczów

Prowadzący postanowił powtórzyć akcję z 2014 roku, kiedy to przepytywał uczestników festiwalu SXSW o znajomość poszczególnych zespołów. Cały zabieg polegał na tym, iż podstawiony reporter podawał zmyślone nazwy, natomiast festiwalowicze, nie chcąc pokazać, że czegoś nie znają, kłamali, ze zespół znają, bardzo lubią i codziennie go słuchają.

Rihanna wkręca prowadzącego

Jimmy Kimmel mógł w końcu dowiedzieć się jak to jest być wkręconym na początku kwietnia 2015 roku. Z okazji Prima Aprilis, Rihanna postanowiła odwiedzić go w nocy w domu i obudzić go swoim nowym utworem "Bitch Better Have My Money". Oczywiście zrobiła to odpowiednio głośno i efektownie, aby Kimmel był kompletnie zaskoczony.

Donald Trump w Saturday Night Live

Kontrowersyjny kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych kilkakrotnie próbował ocieplić swój wizerunek w popularnych programach. Jedną z prób podjął przy okazji występu w Saturday Night Live, kiedy to wystąpił w parodii "Hotline Bling" Drake'a.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy