Reklama

Naglfar w studiu

Szwedzka death / blackmetalowa formacja Naglfar przebywa obecnie w rodzinnej miejscowości Umea, gdzie po raz kolejny w studiu "Ballerina", nagrywa swój nowy album. "Pariah", czwarta płyta Szwedów, w ramach niedawno przedłużonego kontraktu z niemiecką Century Media Records, ukaże się wiosną 2005 roku.

Choć nie znana jest jeszcze pełna lista kompozycji mających znaleźć się na płycie "Pariah", zespół podał już kilka tytułów. Na kolejnym pełnowymiarowym materiale Naglfar znajdą się m.in. takie utwory, jak "A Swarm Of Plagues", "Revelations Carved In Flesh", "And The World Shall Be Your Grave", "Suffering To The Conquered", "Carnal Scorn & Spiritual Malice" i "The Perpetual Horrors".

Reklama

Wiadomo również, że z uwagi na chęć skupienia się na nauce, grupę opuścił wokalista Jens Rydén. Jego obowiązki przejął na swoje barki basista Naglfar Kristoffer Olivius, którego dotychczasowy instrument przejął Morgan Lie - przyjaciel zespołu, mający dołączyć do Naglfar już w kwietniu, na europejskiej trasie z Finntroll i Amoral.

"Sheol", ostatni, jak do tej pory, album Naglfar pojawił się na rynku w 2003 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Naglfar | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje