Reklama

Nagie zdjęcie Nicki Minaj w crocsach rozbiło bank

Nicki Minaj pochwaliła się na Instagramie roznegliżowanym zdjęciem, na którym eksponuje crocsy. Jej fani masowo ruszyli na zakupy.

Nicki Minaj pochwaliła się na Instagramie roznegliżowanym zdjęciem, na którym eksponuje crocsy. Jej fani masowo ruszyli na zakupy.
Nicki Minaj podbiła sieć nowym zdjęciem /Marion Curtis/Starpix/REX /East News

Nicki Minaj wrzuciła na Instagrama zdjęcie z podpisem "piątek" (co może sugerować jej powrót do muzyki). Na fotografii zakrywała się poduszkami i eksponowała różowe crocsy.

To sprawiło, że jej fani masowo ruszyli na zakupy podobnego obuwia. Oficjalna strona producenta szybko przestała działać, a sprzedaż w ciągu dwóch dni podskoczyła o ponad 4900 procent.

Hasło "crocsy Nicki Minaj" stało się też jednym z najpopularniejszych haseł w wyszukiwarce Google.

Nicki Minaj wznowi karierę?

Nicki Minaj w ciągu swojej dotychczasowej kariery nagrała cztery albumy studyjne. Łącznie sprzedała 85 milionów egzemplarzy swoich płyt. Jej dyskografię zamyka krążek "Queen" z 2018 roku, który promowały single "Chun-Li" (zobacz klip!), "Bed" (sprawdź!), "Barbie Dreams" (posłuchaj!) i "Good Form" (sprawdź!).

Reklama

Minaj w trakcie swojej kariery wylansowała takie przeboje jak: "Super Bass", "Starships", "Pound The Alarm", "Bang Bang", "Anaconda", "Only" i  "MotorSport". Miała też okazję współpracować z najważniejszymi przedstawicielami rapu i muzyki elektronicznej - Kanye Westem, Drake'iem, Lil Waynem, Rihanną, Beyonce, Madonną, Davidem Guettą, Arianą Grande i Bebe Rexhą.

Przez kilkanaście lat działalności raperka zgarnęła kilkaset nagród, w tym: sześć American Music Awards, cztery Billboard Music Awards, jedną BRIT i pięć MTV VMA. Minaj była dziesięciokrotnie nominowana do Grammy, jednak nigdy nie zdobyła żadnej statuetki.

Minaj jest też artystką, która wprowadziła w trakcie solowej kariery najwięcej utworów do zestawienia Billboard Hot 100, bijąc tym samym rekord Arethy Franklin. W 2017 roku w związku z tym wydarzeniem raperka trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy