Reklama

Reklama

Naga Ciara promuje nowy album. Posłuchaj "Thinkin Bout You"

"Thinkin Bout You" to zapowiedź siódmego albumu Ciary "Beauty Marks".

"Thinkin Bout You" to zapowiedź siódmego albumu Ciary "Beauty Marks".
Ciara zaprezentowała teledysk "Thinkin Bout You" /Michael Stewart /Getty Images

Siódmy krążek Ciary - "Beauty Marks" - ukaże się 10 maja tego roku. Wokalistka wyda go we własnej wytwórni Beauty Marks Entertainment (BME), która powstała w lutym tego roku.

"Czuję, że się rozwijam i czuję się wolna" - mówiła w rozmowie z "InStyle", po czym dodała, że w poprzednich wytwórniach zanim decyzje zapadły, musiały być akceptowane na 20 różnych poziomach.

Wokalista przyznała, że cieszy się z możliwość decydowania o tym, który utwór wyda na singlu i kiedy do tego dojdzie. Przy podejmowaniu ważnych kroków Ciara ma słuchać się jedynie "kreatywnego serca".

Reklama

Najnowszym numerem promującym "Beauty Marks" jest numer "Thinkin Bout You", w teledysku do którego Ciara pojawiła się całkowicie nago.

Sprawdź tekst utworu "Thinkin Bout You" w serwisie Tekściory.pl!

Na nowej płycie wokalistki pojawią się m.in.: Macklemore, Kelly Rowland i Tekno. Wcześniejszym singlem promującym album był numer "Level Up", który zapoczątkował wyzwanie "Level Up", polegające na pokazaniu w sieci swoich tanecznych ruchów.

Wokalistka przyznała, że początkowo jej poprzednia wytwórnia nie chciała wydać "Level Up" na singlu, gdyż była przekonana, że nikt się nim nie zainteresuje.

Sprawdź tekst utworu "Level Up" w serwisie Tekściory.pl!

"Usłyszałam, że nie osiągnie sukcesu. Ci ludzie w niego nie wierzyli" - wspominała.

Poprzednia płyta Ciary - "Jackie" - ukazała się w maju 2015 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL