Na Euro okrzyknęli ją najpiękniejszą polską fanką. Nie zgadniecie, co robiła w "Mam talent"!

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Pojawiała się na Euro 2016 i Mundialu w 2018 roku, nie zabrakło jej też na Euro 2024. Marta Barczok została dostrzeżona ponownie na trybunach wielkiego piłkarskiego święta, a gazeta "The Sun" nazwała ją najpiękniejszą polską fanką. Celebrytka w przeszłości występowała w "Mam talent". Jak jej popisy komentowała Chylińska?

Marta Barczok zachwyciła angielskich dziennikarzy
Marta Barczok zachwyciła angielskich dziennikarzyGrzegorz WajdaReporter

Marta Barczok, z zawodu księgowa, na co dzień mieszka w Londynie. Popularność przyniosła jej piłka nożna. Kobieta stała się ulubienicą fotoreporterów. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 700 tys. użytkowników w serwisie. 

W 2016 roku podczas turnieju Euro we Francji okrzyknięto ją nawet miss turnieju. Zaczęto mówić o niej również, jako "druga Natalia Siwiec", która promowała się na trybunach podczas Euro 2012.

Barczok jednak nie została tak popularna jak jej poprzedniczka. Pozowała m.in. w magazynie "CKM", jednak po pewnym czasie media straciły zainteresowanie celebrytką. Na trybunach kobieta ponownie przyciągała uwagę podczas Mundialu w Rosji w 2018 roku.

O kobiecie ponownie zrobiło się głośno przy okazji Euro 2024. Brytyjska gazeta "The Sun" okrzyknęła Barczok najpiękniejszą polską fanką i poświęciło jej osobny artykuł.  W rozmowie z tabloidem celebrytka wyraziła swoje przewidywania na nadchodzący turniej, wskazując Anglię jako potencjalnego mistrza, natomiast Kylian Mbappe ma według niej zostać największą gwiazdą.

Marta Barczok próbowała zabłysnąć w TVN-ie. Co powiedziała jej Chylińska?

Marta Barczok  po wybuchu pandemii zaczęła pasjonować się... skokami na skakance. I od tego czasu bez przerwy skacze niemal w każdym możliwym miejscu.

Celebrytka na Instagramie nazwała się nawet pseudonimem "Marta Skakanka" i w 2022 roku spróbowała swoich sił w "Mam talent".  "Wiwat sport, wiwat ruch. W zdrowym ciele, zdrowy duch" - mówił za kulisami ówczesny prowadzący Marcin Prokop.

Marta Barczok na Mundialu w 2018 roku
Marta Barczok na Mundialu w 2018 rokuAleksiej WitwickiAgencja FORUM

Jednak, o ile pokaz podobał się prowadzącym, to mocno podzielił w tamtym czasie jurorów. Oceniający w tamtym czasie uczestników Jan Kliment był na "NIE".

"Jako człowiek bardzo mi imponujesz, ale ten program nazywa się 'Mam talent'" - mówiła Agnieszka Chylińska sugerując, że jej zdolności to za mało, by przejść dalej. Mimo to doceniła pracowitość uczestniczki i zdecydowała się dać jej szansę.

Barczok ostatecznie przeszła dalej, a z programem pożegnała się przed odcinkami na żywo. Po jej występie zniesmaczeni byli natomiast widzowie.

"Jak dla mnie szału nie było. Słabe tempo. Brakowało kilku efektownych trików", "Żadnego szału nie było a wręcz przeciwnie. Żenada. Takich trików można się w jeden dzień nauczyć. Samo skakanie wyglądało żałośnie" - pisali pod jej występem na Youtube.

Jej skoki rozpaliły Prokopa i Kempę 🥵 | MAM TALENT!
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}