Reklama

N. Kukulska: Kiedy płyta?

W październiku Natalia Kukulska zamierza rozpocząć prace nad swoją kolejną płytą. Jak zdradziła w rozmowie z INTERIA.PL, ma już kilka pomysłów, które zamierza wykorzystać. W ostatni poniedziałek, 23 maja, ukazał się album "Po tamtej stronie", na którym Kukulska śpiewa piosenki swojej tragicznie zmarłej mamy, Anny Jantar.

- Co do nowej płyty, to mam kilka pomysłów, kierunków i osób, z którymi chcę pracować. Ponieważ moja ostatnia płyta zawierała bardzo żywe brzmienia, następna powinna też iść w takim kierunku.

Reklama

- Lubię pracować z muzykami, a nie tylko z komputerem - opowiada nam Kukulska.

- Ale mam teraz dwa takie kierunki, które mnie ciągną - jeden to żywe granie, a drugi to jest coś, od czego trochę odeszłam, ale już zaczęłam tęsknić - czyli płyta mocno groove'owa. Tak więc oprócz klimatów, jakie bardzo kocham, bardzo nastrojowych, myślę że jest szansa na piosenki bardziej groove'owe.

- Będę szukała piosenek bardzo charakterystycznych - mówi wokalistka.

- Jednak, co najważniejsze, na pewno nowa płyta będzie najbardziej autorska z dotychczasowych - to już wiem, bo sama mam coraz większą odwagę do pisania tekstów i muzyki - dodaje Natalia.

Jak na razie wokalistka skupia się na obowiązkach rodzicielskich, gdyż na początku maja urodziła Anię, swoje drugie dziecko.

- W tym wszystkim muszę tak zorganizować pracę, aby moje życie rodzinne nie legło w gruzach. Mimo że muzyka to moja pasja, mam też silną potrzebę bycia mamą i bycia blisko małej Ani i mojego synka Jasia - tłumaczy Natalia Kukulska.

Przeczytaj cały wywiad z Natalią Kukulską.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: natalia | piosenki | muzyka | Natalia Kukulska | Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje