Reklama

Reklama

Myslovitz o podboju Europy

W listopadzie 2004 roku zespół Myslovitz zagrał 18 koncertów na europejskiej trasie wraz z popularnym irlandzkim zespołem The Corrs. Wcześniej jeździł na tournee u boku Iggy'ego Popa i Simple Minds. O dalszych planach związanych z promocją Myslovitz na Zachodzie, opowiedział nam Jacek Kuderski, basista grupy.

- Generalnie czekamy na jakieś wymierne odpowiedzi z Zachodu i zobaczymy, czy jeszcze będziemy tam jeździć. Ponieważ wiadomo, że nie wszędzie nasza płyta wyszła.

- Na przykład teraz graliśmy sporo koncertów w Wielkiej Brytanii, gdzie album się nie ukazał, gdzie nie mamy poparcia naszej firmy płytowej i innych rzeczy, które są potrzebne, żeby tam zaistnieć - mówi Jacek Kuderski.

Muzyk nie ukrywa, że jakiekolwiek plany promocji w Europie zależą od decyzji wytwórni płytowej. A ta musi widzieć w tym zysk, by pomóc Myslovitz w wydaniu kolejnej płyty i zagraniu trasy koncertowej na Zachodzie.

Reklama

Póki co zespół sam finansował sobie wyjazdy na Zachód.

- To wszystko jest jak zamknięte koło. Bo my możemy tam jeździć, dawać z siebie wszystko, zajeżdżać się na śmierć, ale z tego nie będzie wymiernej korzyści - twierdzi Kuderski.

Przeczytaj cały wywiad z Myslovitz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: podbój | The Corrs | europ | Myslovitz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy