Reklama

Muzyczny konfesjonał, czyli co nam zdradziły gwiazdy w 2015 roku

Rok 2015 zbliża się do końca, więc przypominamy, jakimi wyznaniami zaskoczyły nas gwiazdy muzyki w ostatnich 12 miesiącach. Niektórzy przerwali długoletnie milczenie pod wpływem wypowiedzi innych, inni decydowali się na spowiedź akurat tuż przed wydaniem nowego albumu.

Demi Lovato o chorobie psychicznej

Demi Lovato w jednym z telewizyjnych programów informacyjnych wypowiedziała się na temat osób cierpiących na choroby psychiczne. Amerykańska wokalistka wyznała również, że sama zmaga się z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi.

Reklama

"Przeszłam przez lata bólu i cierpień i chcę móc pomagać ludziom i pomagać próbować zapobiegać tym cierpieniom" - mówiła Lovato w rozmowie z magazynem "People" i dodała - "Myślę, że to ważne, aby ludzie dłużej nie postrzegali choroby psychicznej jako tabu. To jest coś, co jest nadzwyczaj powszechne, jedna na pięć osób choruje psychicznie, więc właściwie każdy jest w istocie powiązany z tym problemem i tą epidemią".

Ponadto w wywiadzie dla miesięcznika "Vanity Fair" Demi Lovato opowiedziała o swoich zaburzeniach żywieniowych.

"W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić" - czytamy w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama