Reklama

"Music" Madonny już w Internecie

Wszystko wskazuje na to, że na nic zdały się zabiegi mające na celu niedopuszczenie do ukazania się w Internecie nowego albumu Madonny. Płyta "Music", która ma oficjalnie ukazać się we wrześniu, jest już w całości dostępna w sieci.

Jeden z użytkowników Internetu poinformował, że w ciągu jednego popołudnia udało mu się ściągnąć z wykorzystaniem Napstera wszystkich 10 piosenek, jakie trafią na nowy album wokalistki. Są to: "Music", "Impressive Instant", "Runaway Lover", "I Deserve It", "Amazing", "Nobody's Perfect",' "Don't Tell Me", "What It Feels Like For A Girl", "Paradise (Not For Me)" i "Gone".

Reklama

Madonna miała już podobny problem w czerwcu tego roku, kiedy do Internetu trafiła piosenka "Music", będąca pierwszym singlem promującym nowy album. Caresse Norman, rzeczniczka wokalistki, powiedziała wtedy: "Skradziono pracę Madonny. Wszyscy, którzy nie usuną ze swych stron jej utworów, naruszają jej prawa".

Wytwórnia Warner zagroziła wtedy nawet pozwaniem właścicieli stron do sądu. Reakcją Madonny na obecną sytuację jest zakaz wysyłania dziennikarzom promocyjnych egzemplarzy nowej płyty.

New Musical Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | nowy album | W Sieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje