Reklama

Muniek Staszczyk trafił do szpitala. Wokalista odwołuje koncerty

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Wielkiej Brytanii. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że najbliższe koncerty artysty zostają odwołane.

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Wielkiej Brytanii. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że najbliższe koncerty artysty zostają odwołane.
Muniek Staszczyk trafił do szpitala /Grzegorz Banaszak /Reporter

"Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym przez menedżera Pawła Walickiego.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się wokaliście. Wiadomo natomiast, że na Wyspy poleciał, aby obejrzeć koncerty Neila Younga i Boba Dylana.

Reklama

W czerwcu Muniek Staszczyk powrócił z nowym singlem "Pola". To pierwsza zapowiedź jego nowej płyty "Syn miasta", której premierę zaplanowano na 18 października 2019 roku. W oficjalnym teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata BuzekJacek Braciak

Sprawdź tekst piosenki "Pola" w serwisie Teksciory.pl!

Utwór "Pola" w całości wyprodukował i zmiksował Bartosz Dziedzic, producent płyt m.in. Brodki, Dawida Podsiadły czy Artura Rojka, laureat tegorocznego Fryderyka. Na płycie "Syn miasta" pojawi się najprawdopodobniej 10 utworów skomponowanych przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, Janka Pęczaka. Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski. Za miks odpowiada Piotr Emade Waglewski.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Muniek Staszczyk | T. Love

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama