Reklama

Mrozu ze złamaną ręką. Czy wystąpi?

We wtorek (21 lutego) Mrozu w rodzinnym Wrocławiu przeszedł poważną operację złamanej w zeszłym tygodniu ręki. A już w czwartek (23 lutego) odbędzie się gala Viva Comet, na której zaplanowano występ wokalisty.

"Zespalanie więzozrostu obojczyka nie brzmi zbyt przyjemnie, ale na szczęście przy autorze 'Milionów monet' czuwa jego dziewczyna Marina" - zapowiadają organizatorzy.

Reklama

Podczas gali Viva Comet zaplanowano występy Mroza właśnie z Mariną oraz Kastą (przebój "Globalnie"). Dodajmy, że cała oprawa muzyczna tej imprezy jest również autorstwa Mroza.

"Jutro zespalamy więzozrost obojczyka, małe cięcie/gięcie i do czwartku musi jakoś to być. Łapa na temblak i Wall-E i Mrozu po raz 1 na dużej scenie już 23ciego" - czytamy na oficjalnym profilu Łukasza Mroza na Facebooku.

Mrozu ma szansę na statuetkę w kategorii artysta roku. Swoje występy na gali zapowiedzieli m.in: Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mezo, Pezet, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ'ski Kalwi & Remi z Amandą Wilson.

Zobacz teledysk "Globalnie" Mroza i Kasty:

Sprawdź inne klipy Mroza na stronach INTERIA.PL!

Posłuchaj piosenek wokalisty w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: złamanie ręki | Mrozu | Viva Comet | złamanie | ręka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje