Reklama

Motley Crue z Tommym Lee?!

Wiemy już, że grupa Motley Crue nie wyda w tym roku nowej płyty. Stanie się to dopiero w 2002 roku. Ostatnio w związku z tym Internet obiegła plotka, że w nagraniach nowego materiału weźmie udział Tommy Lee!

Każdy z serwisów kładzie nacisk na słowo "plotka", ale jak wiemy, w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Pamiętamy, że Randy Castillo, który kilka lat temu zastąpił Tommy'ego, gdy ten postanowił odejść z grupy, miał w ubiegłym roku poważne problemy zdrowotne i na tournee musiała go zastępować Samantha Maloney z zespołu Hole.

Reklama

Nikki Sixx był wprawdzie bardzo zadowolony z umiejętności i charakteru swojej partnerki w sekcji rytmicznej, ale ani słowem nie wspomniał o dalszej z nią współpracy po zakończeniu trasy koncertowej.

Tommy Lee w ostatnio udzielanych wywiadach podkreślał, że zamierza wydać w tym roku nową płytę zespołu Methods Of Mayhem, który założył po odejściu z Motley Crue. To kłóci się z doniesieniem o jego wspólnych nagraniach z byłymi kolegami, lecz w przypadku tego zespołu niczego wykluczyć nie można.

Pozostaje więc tylko czekać.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Motley Crue | plotka | Tommy Lee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje