Reklama

Mötley Crüe: Nie zagrają

Nikki Sixx, basista amerykańskiej grupy Mötley Crüe, pozbawił fanów zespołu wszelkich złudzeń. Plotki o planowanej na 2005 rok trasie koncertowej rozrywkowych rockmanów okazały się wyssane z palca.

W Internecie pojawiły się informacje, że Mötley Crüe planują w 2005 roku wyruszyć w trasę koncertową z okazji powrotu w oryginalnym składzie z Vincem Neilem, Mickiem Marsem, Tommym Lee i Sixxem. Ten ostatni zdementował pogłoski.

Reklama

"Miło słyszeć, że fani, zespoły, promotorzy i agenci chcieliby zobaczyć nas znowu w akcji. Ale obecnie jesteśmy zajęci innymi sprawami i nie widzę szans na wspólną trasę koncertową" - powiedział basista Crüe.

Ostatnie tournee Mötley Crüe w oryginalnym składzie odbyło się po wydaniu w 1997 roku albumu "Generation Swine". Od czasu jego zakończenia, jak przyznaje Sixx, członkowie grupy nie komunikowali się ze sobą i nie planują wspólnych występów.

"Do zagrania trasy potrzeba nas czterech. A wszystko, co wiem to fakt, że od ponad 6 lat nie byliśmy razem we czwórkę w jednym pomieszczeniu. Zatem nie musicie wstrzymywać oddechu w oczekiwaniu" - rozwiał wszelkie złudzenia Nikki Sixx.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Motley Crue | zagranie | basista | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje