Reklama

Monika Miller myśli o muzycznej karierze. "Będę śpiewać"

Monika Miller chce zrobić karierę w branży muzycznej. Modelka i celebrytka planuje już wydanie singla i teledysku.

Monika Miller zrobi karierę muzyczną?

Monika Miller to modelka, celebrytka i osobowość telewizyjna, a prywatnie jest wnuczką byłego premiera Polski, Leszka Millera.

Reklama

23-latka na swoim koncie ma m.in. występ teledysku "Ty mnie znasz" Jakuba Krystyana z "Idola" oraz w klipie projektu Czeluść "Proch" (zobacz!).

Teraz Miller myśli o własnej karierze muzycznej. "Będę śpiewać" - zapowiedziała.

Na razie wnuczka popularnego polityka mierzy siły na zamiary. "Idea jest taka, że zaczynamy od singla i jeżeli spodoba się moim obserwatorom, to zrobimy album" - wyjaśniła w rozmowie z Wideoportalem.

Zobacz profil Moniki Miller w serwisie Maxmodels!

Monika Miller przy okazji zdradziła, że śpiewu uczyła się już od 14. roku życia.

"Przy okazji uczyłam się gry na pianinie i na gitarze. Moja babcia ze strony mamy jest dyrektorką szkoły muzycznej na Ukrainie, więc zawsze pchała mnie w tą stronę" - tłumaczyła.

Modelka została zapytana przez dziennikarkę o to, czy nie zamierza spróbować również swoich sił w polityce. Miller jednak zdecydowanie odrzuca taki pomysł.

Sprawdź tekst utworu "Ty mnie znasz" w serwisie Teksciory.pl!

"Mój dziadek cały czasem mnie przekonuje, żebym pomogła mu przy kampaniach wyborczych, ale polityka to jednak nie jest mój żywioł i to zbyt stresujące środowisko" - mówiła.

Celebrytka przyznała, że obecnie wszystko poświęca muzyce. Dlatego też na ten moment nie zamierza kontynuować swojej edukacji.

"Skupiłam się głównie na muzyce, na nagrywaniu coverów, na współpracy z innymi wykonawcami, nie tylko z popowymi i rockowymi, ale także z raperami. Zawiesiłam też studia po licencjacie i zobaczymy, co z tego będzie" -  mówiła Miller, która we wrześniu 2018 roku obroniła licencjat z grafiki artystycznej.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller | Leszek Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje