Reklama

Monika Brodka: Złoty "Album"

Debiutancka płyta Moniki Brodki zatytułowana po prostu "Album" osiągnęła status Złotej płyty. Na początku czerwca do sklepów trafiła także podwójna edycja wydawnictwa z opolskim przebojem "Miałeś być".

Jeszcze na długo przed pojawieniem się Brodki na rynku fonograficznym wiadomo było, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Reklama

"Myślę, że wielu nie wiedziało, czego się spodziewać po mojej płycie..." - powiedziała piosenkarka w jednym ze swoich pierwszych wywiadów.

Teraz już wiemy, że pomimo młodego wieku jest postacią na tyle wyrazistą, że trudno jest ją wtłoczyć w którykolwiek ze stereotypów: "artystki z gór", "Idola", "młodej debiutantki w świecie showbiznesu".

Debiutancka płyta Brodki "Album" spotkała się z uznaniem fanów i krytyki. Single promujące płytę, "Dziewczyna mojego chłopaka" czy "Ten", przez długi czas okupowały pierwsze miejsca list przebojów.

Najnowszą odsłoną talentu Brodki jest utwór "Miałeś być", którym Monika wygrała koncert "Premiery" na festiwalu Opole 2005 i który obecnie króluje na listach przebojów.

W czerwcu ukazała się specjalna, dwupłytowa edycja płyty Brodki "Album - reedycja". Drugi krążek zawiera przebój "Miałeś być" i wiele muzycznych niespodzianek: klipy i remiksy.

Miło jest nam poinformować, że "Album" Brodki właśnie osiągnął status Złotej płyty, czyli jego sprzedaż przekroczyła 35 tysięcy egzemplarzy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka | edycja | Po prostu | złoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje