Reklama

Moby: Koniec z frajerstwem

Moby, amerykański muzyk i DJ, zdecydował się przeprosić za swe nieprzyzwoite zachowanie, jakiego dopuszczał się szczególnie na początku swej kariery. Autor przeboju "Why Does My Heart Feel So Bad" twierdzi, iż dopiero niedawno zdał sobie sprawę, że jest osobą, z którą ciężko się żyje i współpracuje. Teraz chce jednak to zmienić.

Moby przeprosił nie tylko swych bliskich i przyjaciół, ale także członków dwóch brytyjskich grup Orbital i Aphex Twin, których swego czasu dość mocno krytykował. W wiadomości opublikowanej na swej oficjalnej internetowej stronie, artysta napisał, że z tego, jakim naprawdę jest człowiekiem, zdał sobie sprawę dopiero po przeczytaniu własnej biografii, napisanej przez Martina Jamesa (książka "Moby < Replay").

Reklama

"Przeczytałem niedawno tę książkę i zdałem sobie sprawę, że przez ostatnie lata musiałem być naprawdę wnerwiający, szczególnie jeśli chodzi o sprawy związane z moją twórczością. Teraz dopiero wiem, że kiedy ktoś mnie krytykuje, to pewnie dlatego, iż na to zasłużyłem. Przepraszam za to, że byłem takim uciążliwym kretynem. Przepraszam wszystkich, których obraziłem dosłownie lub poprzez nieuzasadnione czepianie się" - pokajał się Moby.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moby | Richard Melville Hall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje