Reklama

"Mini Party" kontra Kazik

Na pierwsze miejsce najpopularniejszych płyt w Polsce awansowała składanka "Mini Mini Party", zawierająca dyskotekowe przeboje przygotowane do śpiewania dla najmłodszych. Najbardziej znanym utworem jest na niej przebój "Das Kleine Krokodil" Schnappi'ego. Kompilacja zamieniła się miejscami z płytą "Los się musi odmienić" Kazika, który spadł w zeszłym tygodniu na 4. pozycję.

Do czołówki wdarła się natomiast Anna Maria Jopek ze swoją najnowszą, tym razem anglojęzyczną płytą "Secret" (awans z 14. na 3. pozycję) i składanka "80 przebojów na 80-lecie Polskiego Radia" (nowość na 5. miejscu).

Reklama

Swoje notowania wyraźnie poprawiły grupy Łzy i Black Eyed Peas. Nieco lepiej spisała się Ania Wyszkoni z kolegami. Ich "Historie, których nie było" (z 26. na 11.) przeskoczyły "Monkey Business" amerykańskich "Fasolek" (z 25. na 13.).

Wśród nowości na liście pojawili się m.in. Stachursky ("Trwam", 17.), ATB ("Seven Years", 23.), kolejna składanka z serii Bravo Hits ("Bravo Hits Lato 2005", 25.), Marek Torzewski ("Magnes dusz", 27.). Najnowsze zestawienie OLiS zamyka tym razem Jean Michel Jarre z koncertowym wydawnictwem "Jarre In China" (50.).

Sukces na festiwalu w Opolu (Superjedynka za alternatywną płytę roku) sprawił, że cztery miesiące po premierze na listę powrócił Lech Janerka i jego "Plagiaty".

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk zielonego krokodylka Schnappi'ego śpiewającego utwór "Das Kleine Krokodil".

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DAS | składanka | party

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje