Reklama

Miłosny tatuaż Aguilery

Christina Aguilera, 24-letnia amerykańska wokalistka, planuje wyjść za swojego chłopaka Jordana Bratmana. Na razie zrobiła sobie dla niego miłosny tatuaż.

Na lewym ramieniu piosenkarki można obecnie zobaczyć inicjały przyszłego męża w języku hebrajskim. Pod nimi widnieje hiszpański napis: "Te Amo Siempre" (Zawsze cię kocham).

Reklama

Z Bratmanem Aguilera spotyka się od jesieni 2003 roku. Pracuje on w firmie menedżerskiej, która m.in. zajmuje się karierą Christiny.

W połowie 2004 roku pojawiły się informacje, że wokalistka będzie chciała uprzedzić Britney Spears, swoją konkurentkę z list przebojów, i jako pierwsza wyjść za mąż. Jednak Britney dopięła swego i pod koniec września wyszła za Kevina Federline'a.

"Nie wiem, czy Britney zrobiła to, bo chciała przyciągnąć uwagę. Po prostu jej nie znam. Ale ja nie zamierzam tak zrobić" - mówi Aguilera, która nie chce, by jej ślub i wesele wyglądały tak jak u Spears.

Przypomnijmy, że tuż po uroczystości nowi małżonkowie szybko wskoczyli w ulubione dresy, a głównym "przysmakiem" późniejszej imprezy były hamburgery i skrzydełka kurczaka.

Obecnie nowy utwór Aguilery, "Carwash", promuje animowany film "Rybki z ferajny".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christina Aguilera | tatuaże | wokalistka | tatuaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje