Reklama

Reklama

"Milionerzy": Pytanie za 10 tys. zł o przebój Natalii Przybysz

"Światło nocne" to tytułowy przebój z ostatniej płyty Natalii Przybysz. To właśnie fragment tekstu tego nagrania pojawił się w "Milionerach".

Elżbieta Podgórny i jej muzyczne pytanie w "Milionerach"

Program "Milionerzy" ponownie wrócił z regularnymi odcinkami. Show prowadzony przez Huberta Urbańskiego jest przebojem TVN i przyciąga tłumy chętnych do gry o milion, a także wielu widzów przed telewizory.

W czwartek (29 marca) grę rozpoczęła Elżbieta Podgórny z Wrocławia, absolwentka finansów i rachunkowości.

Pytanie za 10 tys. zł dotyczyło tekstu piosenki "Światło nocne" Natalii Przybysz: "W utworze 'Światło nocne' Natalia Przybysz śpiewa: 'Na pierwszy rzut oka...'".

Jako propozycje dokończenia tekstu widniały następujące odpowiedzi: "przypominasz ćwoka", "wyglądam jak chłopak", "grubam jak foka", "amant jak opoka".

Reklama

Uczestniczka przyznała się, że nie zna tej piosenki, a wcześniej wykorzystała już wszystkie trzy koła ratunkowe. Stwierdziła jednak, że wokalistka ma krótkie włosy i to może być wskazówka, że odpowiedź "wyglądam jak chłopak" jest prawidłowa.

W ten sposób wygrała 10 tys. zł. Ostatecznie udział w "Milionerach" zakończyła z 20 tys. zł, wycofując się przy pytaniu z literatury.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy | Natu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama