Reklama

"Milionerzy": Pytanie o przebój Budki Suflera za 2 tys. złotych

"Bo do tanga trzeba dwojga" - fragment tego przeboju Budki Suflera zaśpiewali towarzysze jednego z uczestników "Milionerów".

Artur Nieścieruk i jego pytanie o przebój Budki Suflera w "Milionerach"

"Milionerzy" ponownie zagościli na antenie od początku września. Show prowadzony przez Huberta Urbańskiego był wiosennym przebojem TVN, a nowa edycja ponownie przyciąga tłumy chętnych do gry o milion, a także wielu widzów przed telewizory.

Reklama

Jednym z uczestników wyemitowanego 4 października odcinka był Artur Nieścieruk z Warszawy. Student informatyki trafił na muzyczne pytanie warte 2 tys. zł.

"Do czego w myśl popularnej piosenki trzeba dwojga?" - do wyboru były odpowiedzi: do kujawiaka, zbójnickiego, tanga i pieczenia chleba.

Jeszcze przed pojawieniem się odpowiedzi uczestnik stwierdził, że kojarzy tę piosenkę, podając poprawną odpowiedź "do tanga". I to właśnie ją zaznaczył, wygrywając 2 tys. zł.

Pan Artur nie zdecydował się jednak zaśpiewać przeboju Budki Suflera, ale fragment refrenu postanowili przypomnieć towarzyszący mu na widowni jego najbliżsi - mama Agata i przyjaciel Emil.

Ostatecznie uczestnik zakończył grę z gwarantowanymi 40 tys. zł, gdy pomylił się przy pytaniu o 75 tys. zł.

Wspomniany wyżej tekst piosenki pochodzi z utworu "Takie tango" Budki Suflera. Był to singel promujący płytę "Nic nie boli, tak jak życie" z 1997 r. Nagranie autorstwa Romualda Lipki (muzyka) i Andrzeja Mogielnickiego (tekst) okazało się wielkim przebojem, dając grupie m.in. Fryderyka za piosenkę roku.

Sprawdź tekst utworu "Takie tango" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy | Budka Suflera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje