Reklama

Reklama

Miley Cyrus znowu pije? Imprezowe zdjęcia z Yungbludem trafiły do sieci

Plotkarskie media informują, że Miley Cyrus ma się coraz bliżej z Yungbludem, 23-letnim wokalistą i byłym partnerem Halsey. Do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia z imprezy w jednym z barów w Los Angeles.

Yungblud i Miley Cyrus przyłapani w jednym z barów w Los Angeles

Miley Cyrus na początku kariery kojarzona była przede wszystkim z młodzieżowego serialu "Hannah Montana".

Jednak po zakończeniu produkcji i rozkwicie jej kariery muzycznej, styl młodej piosenkarki diametralnie się zmienił.

Zaczęła ubierać się w coraz bardziej wyzywające kreacje, często jej teledyski i zachowanie wzbudzały kontrowersje.

Później przyznała, że ma za sobą trudny czas. Wyznała również, że rzuciła alkohol i inne używki. Zmusiła ją do tego operacja strun głosowych.

"Przestałam palić, jestem trzeźwa. Jestem trzeźwa głównie z powodu strun głosowych, bo nauczyłam się o tym, co na nie wpływa. Chodzi o to, że jesteś na nogach całą noc. Zaczynasz więc pić, a potem sięgasz po skręta" - tłumaczyła w podcaście Joe Rogana.

Reklama

W ostatnim czasie jednak głośno było o problemach osobistych Miley - w styczniu 2020 r. oficjalnie ogłoszono jej rozwód z aktorem Liamem Hemsworthem. Raptem pół roku później rozpadł się związek Cyrus z australijskim wokalistą Codym Simpsonem (sprawdź!).

Podobno to przez imprezowe towarzystwo zakończyły się ostatnie relacje amerykańskiej gwiazdy. Najnowsze zdjęcia pokazują, że najwyraźniej Miley już nie wytrwała w trzeźwości - w jednym z barów w Los Angeles opróżniała kieliszek za kieliszkiem. Cyrus towarzyszył Yungblud, brytyjski wokalista (zobacz!), autor płyt "21st Century Liability" (2018) i "Weird!" (2020). Ten drugi album trafił na szczyt brytyjskiej listy bestsellerów.

Laureat nagrody MTV Europe Music Awards 2020 przez kilka miesięcy był związany z wokalistką Halsey, z którą nagrał przebój "11 Minutes" (posłuchaj!). Później przyznał, że rozstał się z nią, bo lepiej pracowało im się, gdy byli przyjaciółmi.

Sama Miley jeszcze w listopadzie 2020 r. przyznała, że podczas pandemii wróciła do alkoholu. "Nigdy nie próbowałabym nikomu wmawiać, że cały czas byłam trzeźwa. Nie byłam. Upadłam i zrozumiałam swój błąd" - tłumaczyła wówczas, dodając, że znów odstawia używki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Yungblud

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje