Reklama

Miley Cyrus i Cody Simpson już nie są razem. Wokalistka pokazała się nago w teledysku "Midnight Sky"

W dniu premiery nowego teledysku "Midnight Sky" Miley Cyrus pojawiły się informacje o zakończeniu jej dziewięciomiesięcznego związku z australijskim wokalistą i aktorem Codym Simpsonem.

Miley Cyrus prezentuje nowy teledysk "Midnight Sky"

Miley Cyrus w ostatnim czasie przeżyła rewolucje w swoim życiu osobistym (na ten temat powstał utwór "Slide Away" - posłuchaj!), a następnie w czasie pandemii wystartowała z programem "Bright Minded", aby inspirować swoich fanów do pozytywnego działania.

Reklama

Po zakończeniu małżeństwa z aktorem Liamem Hemsworthem (właśnie minął od tego rok) Cyrus na krótko związała się z 31-letnią blogerką Kaitlynn Carter, by później rozpocząć związek z Codym Simpsonem, australijskim wokalistą i aktorem.

Okazuje się, że amerykańska wokalistka nie próżnowała również jeśli chodzi o muzykę. Na jej profilach w mediach społecznościowych kilka dni temu zaczęły się pojawiać tajemnicze zapowiedzi. Wśród nich znalazło się zdjęcie Miley z  Duą Lipą i podpisem: "Dua słyszała już to, co wy dopiero usłyszycie".

"Urodziłam się, by biec przed siebie. Nie należę do nikogo", "Moje usta na jej - teraz wszyscy o mnie mówią" - takie opisy pojawiły się na Instagramie Miley.

Ku sporemu zaskoczeniu zniknęły jej wspólne zdjęcia z Codym Simpsonem. Okazało się, że para nie jest już razem, choć wcześniej - szczególnie Cody - podkreślali, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi.

Teraz do sieci trafił nakręcony przez Cyrus teledysk do nowego singla "Midnight Sky" (sprawdź!). W jednym z ujęć wokalistka pojawia się nago, przypominając że Miley od lat słynie z kontrowersji.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Cody Simpson | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje