Reklama

Midnight Oil: Bilety w cenie

Zapowiedź reaktywowania australijskiej grupy Midnight Oil sprawiła, że na aukcjach internetowych ceny wejściówek na jej dwa koncerty poszybowały w górę. Zespół ma pojawić się na charytatywnym koncercie "WaveAid" dla ofiar tsunami w Azji 29 stycznia. A dzień wcześniej da występ w klubie "Manly Leagues Club" w Sydney. Ten dodatkowy koncert reklamowano tylko w tym miejscu, ale bilety błyskawicznie wykupiono.

Wystawione w internecie dwie wejściówki do "Manly Leagues Club" osiągnęły już cenę 455 dolarów. Pierwotnie trzeba było za nie zapłacić jedynie 80 dolarów. Oznacza to już blisko sześciokrotne przebicie!

Reklama

Podobnie stało się z biletami na wielki koncert "WaveAid". By uniknąć podobnych zdarzeń, organizatorzy występu zapowiedzieli, że limitowana liczba wejściówek będzie jeszcze sprzedawana w dniu koncertu przed bramami "Sydney Cricket Ground".

Przypomnijmy, że Midnight Oil (znani z pamiętnego przeboju "Beds Are Burning") oficjalnie zakończyli działalność w 2002 roku, gdy wokalista Peter Garrett postanowił zająć się polityką.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Midnight Oil | Mobil | koncert | sydney | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje