Reklama

Midnight Oil: Bilety w cenie

Zapowiedź reaktywowania australijskiej grupy Midnight Oil sprawiła, że na aukcjach internetowych ceny wejściówek na jej dwa koncerty poszybowały w górę. Zespół ma pojawić się na charytatywnym koncercie "WaveAid" dla ofiar tsunami w Azji 29 stycznia. A dzień wcześniej da występ w klubie "Manly Leagues Club" w Sydney. Ten dodatkowy koncert reklamowano tylko w tym miejscu, ale bilety błyskawicznie wykupiono.

Wystawione w internecie dwie wejściówki do "Manly Leagues Club" osiągnęły już cenę 455 dolarów. Pierwotnie trzeba było za nie zapłacić jedynie 80 dolarów. Oznacza to już blisko sześciokrotne przebicie!

Podobnie stało się z biletami na wielki koncert "WaveAid". By uniknąć podobnych zdarzeń, organizatorzy występu zapowiedzieli, że limitowana liczba wejściówek będzie jeszcze sprzedawana w dniu koncertu przed bramami "Sydney Cricket Ground".

Przypomnijmy, że Midnight Oil (znani z pamiętnego przeboju "Beds Are Burning") oficjalnie zakończyli działalność w 2002 roku, gdy wokalista Peter Garrett postanowił zająć się polityką.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Midnight Oil | Mobil | koncert | sydney | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy