Reklama

Microsoft nagradza Lenny’ego Kravitza

Lenny Kravitz został uhonorowany przez komputerowego giganta, firmę Microsoft, nagrodą Windows Media Innovation Award, za zasługi dla mediów cyfrowych. Fakt ten podano do publicznej wiadomości w poniedziałek, 6 maja.

Wyróżnienie Windows Media Innovation Award zostało przyznane po raz pierwszy i od tej pory przedstawiciel świata muzyki będzie nim wyróżniany co dwa lata.

Reklama

Dave Fester, stojący na czele departamentu mediów cyfrowych w firmie Microsoft, powiedział dziennikarzom, że Lenny Kravitz otrzymał wyróżnienie za "wspaniały przykład na to, jak można dostarczać muzykę do fanów na całym świecie za pośrednictwem Internetu".

Lenny Kravitz zasłużył się między innymi, że jako pierwszy zatroszczył się o to, by jego fani mogli sobie ściągnąć z Sieci klip do piosenki "Again". Za pośrednictwem Internetu sprzedało się również wiele kopii jego singla "Dig In", pochodzącego z ostatniego albumu Amerykanina - "Lenny".

Laureat nagrody Windows Media Innovation Award otrzyma 25 tys. dolarów i dodatkowo równowartość tej kwoty w programach komputerowych, które przeznaczy dla wskazanej przez siebie organizacji charytatywnej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wyróżnienie | lenny kravitz | media | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje