Reklama

Reklama

Mick Jagger uwiódł 15-latkę. Aktorka Rae Dawn ujawnia

Rae Dawn wyznała, że w 1977 roku została uwiedziona przez wokalistę The Rolling Stones, Micka Jaggera. Aktorka w tamtym czasie miała 15 lat.

Rae Dawn wyznała, że w 1977 roku została uwiedziona przez wokalistę The Rolling Stones, Micka Jaggera. Aktorka w tamtym czasie miała 15 lat.
Mick Jagger będzie miał problemy? /Matteo Chinellato /Getty Images

Rae Dawn zasłynęła z gry w takich filmach jak "Commando" i "Kolor purpury". W najnowszej rozmowie z "Daily Mail" aktorka zdradziła, że w wieku 15 lat poszła do łóżka z Mickiem Jaggerem.

"Według mnie nie był jakoś dużo starszy. Miał 33 lata, ale był wspaniały i miał świetne ciało" - opisywała wokalistę z tamtych czasów. "To nie była zła rzecz. Było świetnie. Pełen rock'n'roll. Nie zmusił mnie do niczego, czego bym nie chciała. Jednak był bardzo próżny, ciągle patrzył w lustro" - tak opisywała przelotny romans aktorka.

Reklama

Dawn dodała też, że Jagger w tamtym czasie był wciąż żonaty z Biancą Jagger. Aktorka poznała wokalistę w trakcie podróży do Nowego Jorku, gdzie chciała rozpocząć karierę modelki. Cała sytuacja z gwiazdorem wyszła bardzo spontanicznie.

"Nie zapytał mnie o to, ile mam lat i ja nigdy mu tego nie powiedziałam. To nigdy nie wyszło na jaw" - komentowała.

Aktorka z Jaggerem spędziła łącznie dwa dni. W rozmowie z "Daily Mail" Dawn przyznała, że nieco obawia się ujawnienia swojego sekretu, bo nie chciałaby w żaden sposób zaszkodzić wokaliście. "Nie zrobił nic złego" - opowiadała i dodała, że do zdarzenia doszło w nieco "innych czasach".

Z powodu ujawnienia całej historii niezbyt zadowoleni są rodzice Dawn, którzy stwierdzili, że Jagger na pewno się wścieknie. Na razie wokalista i jego sztab ludzi w żaden sposób nie skomentowali rewelacji aktorki.

W kolejnych latach Dawn i Jagger widzieli się jeszcze kilka razy. Aktorka wystąpiła m.in. w klipie "Just Another Night" (sprawdź tekst utworu!).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mick Jagger | The Rolling Stones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy