Reklama

Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

Wkrótce zobaczymy ją z Ich Troje na tegorocznej Eurowizji w Atenach. Lider zapowiada, że cały występ będzie "stworzony pod Anię".

Reklama

A potem? Anna twierdzi, że stawia na rodzinę, spełni marzenia Michała.

"Wszystko oczywiście się może powtórzyć, bo takie jest życie" - uśmiecha się smutno. I nie ma wątpliwości, że jej z Michałem się uda, bo jest inna niż Marta.

Czy po rozwodzie Marty i Michała weźmie ślub z Wiśniewskim? Anna jest przekonana, że na wszystko przyjdzie czas, a na razie będą ze sobą mieszkali.

"Mam swoje marzenia i pragnienia. Michał zadba o nasze bezpieczeństwo i spokój" - odpowiada.

"Wierzę, że nic złego ani jemu, ani jego rodzinie się już nie przytrafi. Oczywiście emocje przyjdą z czasem, bo na razie żyję w pewnym zamknięciu. Michał odcina mnie od niefajnych rzeczy" - Ania opowiada o rozwodzie Wiśniewskiego.

- Jak już wszyscy wiedzą będę tatą i po raz kolejny bardzo się cieszę. Bardzo na to czekam, to mnie przytrzymuje przy życiu, bo wiadomo, że nie wszystko się układa, ale pewnie się ułoży - dopowiada w rozmowie z INTERIA.PL Michał Wiśniewski.

- Maleństwo ma przyjść na świat w moje urodziny [przypadają 9 września - przyp. red.]. Ciekawe czy trafimy z terminem? Nie wiemy jeszcze jakiej będzie płci, bo jest na to za wcześnie. Informacja dla wszystkich przyszłych tatusiów - to wiadomo dopiero w piątym miesiącu, czyli koło maja - dodaje wokalista Ich Troje.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Marta | Michał Wiśniewski | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje