Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski: Syn lidera Ich Troje skończył rok. "Idealny po tacie"

Wokalista Ich Troje pochwalił się, że jego synek Falco skończył rok. Gwiazdor i jego żona opublikowali zdjęcia swojej pociechy.

Michał Wiśniewski świętuje roczek syna

Michał Wiśniewski słynie z pokazywania swojej rodziny. Nie ukrywa jej, a jego najstarsze dzieci już od swoich pierwszych lat dorastały na oczach mediów. Nie inaczej jest z najmłodszym potomkiem - Falco Amadeusem Wiśniewskim, który urodził się pod koniec stycznia 2021 r. Jest to owoc jego związku z piątą żoną, Polą Wiśniewską.

Zarówno wokalista, jak i jego żona, na swoich profilach na Instagramie często relacjonują codzienne życie ze swoim synkiem.

Dzisiaj pochwalili się, że Falco skończył rok.

"Falco ma dziś swoje urodziny. Jest z nami rok, a wydaje się, jakby był całe życie" - napisała na swoim Instagramie Pola Wiśniewska.

Niedawno w jednym z postów Pola zapytała swoje męża: "Kochanie, jak sprawiliśmy, że jest On taki idealny?"

Reklama

"Po tacie" - odpowiedział jej Wiśniewski.

Sam Czerwonowłosy 2 dni wcześniej udostępnił urocze zdjęcie synka.

"Za 2 dni kończę roczek! Jeszcze tylko 66 lat do emerytury! To był żart..." - napisał żartobliwie w imieniu syna. 

Michał Wiśniewski zapowiada plany na 2022 rok

Wiśniewski był gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Podczas swojego występu zapowiedział już, że zobaczymy go w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Spotykamy się z wami na wiosnę z powrotem w programie 'Twoja Twarz...'" - zaczął. "Brzmi Znajomo!" - dokończyła publiczność. "Nie jestem Piotrem Gąsowskim, ale jest zaj***iście!" - zażartował Wiśniewski, po czym wykonał "Babski świat".

Teraz potwierdził te plany w nowym wpisie na Instagramie oraz napisał o kilku innych działaniach.

"W nowy rok wkraczam 'goły' ale wolny od zaniedbań finansowych z przeszłości, trzeźwy i z wielką nadzieją na sprawiedliwość i oczyszczenie z bezpodstawnych zarzutów" - napisał Wiśniewski.

Dalej wspomniał znowu o udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jubileuszu Ich Troje oraz... powrocie reality show "Jestem Jaki Jestem".

"2022 zacznie się od koncertów, kolejnej edycji TTBZ przez spóźniony jubileusz zespołu na przepięknym ogrodzienieckim zamku dla TV Polsat oraz najpierw wspominkowej serii 'Jestem Jaki Jestem - Pamiętasz?', aż po 3. edycję jesienią" - zapowiedział Wiśnia.

"No to co? Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz! Do siego roku!" - zakończył wpis Czerwonowłosy.

"Jestem Jaki Jestem" to reality show pokazujący życie Michała Wiśniewskiego i jego rodziny, mieszkającej przez czas emisji w domu wypełnionym kamerami. Pierwsza seria prezentowana była wiosną 2003 roku, druga dokładnie rok później. Show był emitowany w stacji TVN. Póki co nie wiemy kiedy i gdzie będzie można oglądać nowe serie. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy