Reklama

Michał Wiśniewski pokazał namiętne zdjęcie z żoną. "Love is love"

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Jego wybranką jest osoba niezwiązana z show-biznesem. Wokalista rzadko pokazuje swoją wybrankę, jednak tym razem zrobił wyjątek.

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu wziął piąty ślub

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku polskie media żyły rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Oficjalnie małżeństwo zakończyło się 30 września.

Reklama

Było to czwarte małżeństwo lidera Ich Troje. Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001).

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002, sprawdź!) i córkę Fabienne Martę (2003). 

Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak (sprawdź!) ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008, posłuchaj!)

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Teraz czekają na narodziny syna, który dostanie na imię Falco Amadeus

Do tej pory lider Ich Troje rzadko pokazywał się ze swoją wybranką. Teraz na jego profilu pojawiło się ich wspólne zdjęcie. "Love is love" - skomentował krótko wokalista. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje